Honor

512 GB Kapasiteli Honor Telefonu Görüldü!

Honor'un yeni akıllı telefonlarıyla ilgili sızıntılar devam ederken, bunlara bugün bir yenisi daha eklendi. Honor 50 Pro Plus 512 GB hafızayla görüldü.

Huawei’den ayrılarak bağımsızlaşan Honor, hız kesmeden kendi geliştirdiği akıllı telefonları piyasaya sürmeye devam ediyor. Şirket son olarak Honor V40 ve birkaç orta segment modelini karşımıza çıkarırken, şimdi ise Honor 50 serisiyle kozlarını oynayacak. Honor 50 serisi için artık geri sayım başlarken serinin en iyi modeli yüksek depolamasıyla ortaya çıktı. Honor 50 Pro Plus olduğu düşünülen canlı bir ekran görüntüsü, Çin’in Weibo platformunda sızdırıldı.

Resmi bilgilere göre Honor’un yeni 50 serisi, 16 Haziran tarihinde düzenlenecek bir etkinlikte ortaya piyasaya çıkacak. Cihazlar hakkında her geçen gün farklı bir sızıntı görürken, bu kez de lansmana yaklaşırken Honor 50 Pro Plus’a ait bir sızıntı gün yüzüne çıktı.

Honor 50 Pro Plus SD888 işlemci ve 512 GB hafızayla görüldü

Honor’un yeni akıllı telefonlarıyla ilgili söylentiler hız kesmeden devam ediyor. Bu söylentiler ve çeşitli sertifika sitelerinin raporuna göre Snapdragon 888’den güç alan tek model Honor 50 Pro Plus olacak. Geriye kalan diğer üyeler ise daha düşük işlemciler ile gelecek.

Honor 50 Pro Plus

Cihazın ismi resimde görünmüyor. Ancak sızıntıyı yapan kaynaklara göre bu telefon Honor 50 serisinin en iyi modeli olan 50 Pro Plus. Şirketin üst düzey özelliklere yer vereceği bu telefon Snapdragon 888 işlemciden güç alırken, aynı zamanda 512 GB dahili hafızaya kadar desteklenecek.

Öte yandan cihazın ön tarafında 2772 x 1344 piksel çözünürlüklü bir ekran bulanacak. Ayrıca yazılım tarafında da kutudan direkt olarak Android 11 tabanlı MagicUI 5.0 arayüzü ile çıkacak.

Kaynak
Weibo

Eray Bektaş

Teknoloji meraklısı, genç bir editör. Bayılana kadar yemek onun felsefesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu