Güncel Haberler

Enteresan Olaylarda Bugün: ABD’de Bir Adam Uyurken AirPods Kulaklığını Yuttu!

Yabancı medyada çıkan bir habere göre ABD'te ilginç bir durum yaşandı. Bir adam, gece uyurken AirPods kulaklığını yuttu.

Gün geçmiyor ki dünyada garip bir olay daha rastlamayalım. Dün akşam saatlerinde ABD basınında çıkan bir habere göre, Bradford Gaultier adındaki bir vatandaş, ilginç bir şekilde uyur vaziyette AirPods kulaklığını yuttu. Normal şartlarda her insan ne yaptığını bilir. Ancak uyku esnasında olduğu için kulaklığı yuttuğu iddia edilen bu kişi, nefes darlığı şikayeti ile hastanenin yolunu tuttu. İşte detaylar;

Bradfor AirPods kulaklığını yuttu

38 yaşındaki ABD vatandaşı Bradford Gaultier adlı bu kişi, su içmeye çalıştığında nefes almama sorunu ile karşı karşıya kaldı. Ancak bu şahıs, Apple model AirPods kulaklığını yuttuğunu ne hikmetse bir türlü fark edemedi. Daha sonra ise bu duruma katlanamayıp, rahatsızlıktan dolayı hastanenin yolunu tuttu.

Bradfor hastaneye gittiğinde doktorlar ilk olarak zehirlenmeden şüphelendiler. Ancak röntgen sonrasında işin rengi ayrı bir boyuta geçti. Zira Bradfor’un, AirPods’larını yuttuğu çekilen röntgen sonucunda ortaya çıktı.

Kulaklıkları çıkarma işlemi başarılı olduktan sonra bu adam, pişkin pişkin bir de kulaklığın mikrofonlarında sorun olduğunu dile getirdi. Tabiri caizse hem suçlu hem güçlü. Ancak herkesin kafasında tek bir soru işareti var. Bu kişi gece uyurken kulaklığını nasıl yutabiliyor? Olayın her ne kadar hastaneye uzadığını varsaysak da böyle bir olasılığın olması gerçekten tuhaf.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu