Akıllı TelefonlarSamsung

Altın Kaplamalı Galaxy S21 Ultra 169.000 Dolardan Satışta

Caviar adlı üretici, her zaman olduğu gibi yine hünerlerini sergiledi ve 1KG altını S21 Ultra modeline çevirdi. Fiyat ise dudak uçuklatıyor...

Samsung’un 2021 model amiral gemisi olan Galaxy S21 Ultra, şu anda piyasada bulunan en iyi akıllı telefonlardan biridir. Sunmuş olduğu özellikleri ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bu telefon, parasının hakkını da sonuna kadar veriyor diyebiliriz. Ancak paradan bahsetmişken, daha pahalı bir S21 Ultra’ya sahip olabileceğinizi de hatırlatmak isteriz. Zira Caviar adlı şirket, Samsung’un amiral gemisini tam 24 ayar altınla kapladı ve satışa çıkardı.

Altın Kaplamalı Galaxy S21 Ultra Tanıtıldı

Daha önce pek çok teknolojik ürünü altınla kaplayan Caviar, hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde iPhone 12 Pro modelini de altın külçeye çevirmişti. Apple’ın ardından Samsung’a geçen üretici, şimdi ise serinin en iyi modeli Galaxy S21 Ultra’yı altın külçeye çeviriyor. Ancak bunu yaparken kamerayı da iptal etmek zorunda kalıyor.

Galaxy S21 Ultra

24 Ayar Altın

Geçmiş yılları göz önünde bulundurduğumuzda Caviar, genelde lüx akıllı telefonları daha pratik ve uygun fiyatlı olan 18 altın ayarla kaplıyordu. Ancak yeni bir strateji izleyen şirket, Galaxy S21 Ultra’yı tamı tamına 24 ayar ve 1KG altınla kapladı. Tabii ayar derecesi artınca bu aynı şekilde fiyata da yansımış oldu.

Fiyatlandırma

Sadece telefon görüşmelerini destekleyen altın kaplamalı S21 Ultra, 128/256/512GB olmak üzere üç depolama yapılandırması ile satışa çıkıyor. Fiyatı ise belki güleceksiniz ama tamı tamına 169.000 dolar. Eğer yatırım yapmak istiyorsanız bu telefonu satın alabilirsiniz. Tabii servetleriniz var ise bu mümkün.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu