Güncel Haberler

Amazon Müzik Spotfiy’da Olan Bir Özelliğe Kavuştu

Popüler müzik dinleme platformlarından Amazon Müzik, uzun süredir merakla beklenen desteğe nihayet kavuştu.

 

İsveçli müzik dinleme platformu Spotify, çeşitli cihazlar için kapsamlı destek sağlıyor. Akıllı telefonlar, tabletler, masaüstü bilgisayarlar ve TV gibi diğer cihazlar arasında sorunsuzca geçiş yapabilmenizi sağlayan bu uygulama, müzik deneyimini her an yaşamanıza olanak tanıyor. İşte Spotify Connect aracı sayesinde yapılan tüm bu işlevler, şimdi ise Amazon Müzik uygulaması için sunuluyor.

Amazon Müzik Google TV ve Android TV’ye Geldi

E-ticaret devi Amazon’un sahip olduğu müzik dinleme platformu, bugünden itibaren Google TV ve Android TV’ler için kullanılabilir hale geldi. Peki bu hizmetten hangi ülkedeki aboneler yararlanabiliyor?

İşte Şu An İçin Desteklenen Ülkeler

Şu anda Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Kanada, Brezilya, Meksika, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hindistan, Japonya ve Avustralya’da bulunan kullanıcılar, Amazon Müzik hizmetlerini akıllı TV’ler, set üstü kutular ve Google TV ile donatılmış diğer cihazlarında deneyimleyebilecekler.

Amazon Müzik her ne kadar Spotify, Apple Music ve YouTube kadar etkili olmasa da, yine de kullanıcılarına geniş kapsamlı yenilikler sunmaktan kaçınmıyor. Özellikle pandemi döneminde uygulamasına bir hayli daha fazla önem veren şirket, bugün yayınlamış olduğu yenilikle de bunu gösterdi.

Artık kullanıcılar müzik dinlemenin keyfini evlerindeki Google ve Android TV’lerde de sürebilecekler. Tabii şirket bu sayede mevcut kitle sayısını da arttıracaktır diye düşünüyoruz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu