Akıllı TelefonlarAkıllı TelevizyonlarAppleDonanımGüncel HaberleriOSiPad TabletiPhoneMobil UygulamaSosyal MedyaYazılım

Apple 2021 Etkinliği Canlı İzle

Apple 2021 Etkinliği Canlı İzlenebilecek. Teknoixir aracılığıyla.

Apple 2021 Etkinliği Canlı izlenebilecek. Yeni sezon ürünleriyle birlikte planladıkları aşamaları tanıtacağı canlı yayın için bilgilendirmeler verildi.

 

Apple 2021 Etkinliği Canlı İzleyebilmek için sunulan linkten belirli saatlerde ne tür açıklamalar yapacaklarını açıkladılar.

Apple 2021 Etkinliği Canlı

 

Apple 2021 Etkinliği Canlı şekilde neler gerçekleşecek ve nasıl izlenecek ?

Apple Canlı etkinlikte hangi saatlerde ne sunacağını açıkladı. İşte sunumlarında bulunan özellikler ;

 • 2 saat olması planlanan etkinlikte genel tanıtımlarda yeni ürünlerinde yer alınacağı söylüyor.

 

f1623085454

 

 • Etkinlikte Geleceğe yolculuk anlamı ifadeleri taşıyacağı söylenildikten sonra Memoji selamlayan bir tarz olacağı söyleniyor.

iOS 14’ün %90’lık oranından sonra yeni nesil tanıtımlara imza atacağını söyleyen Apple, iOS 15 sürümünü tanıtacak bir dijital ortamda bulunacak. Bağlılık ve odaklanmayı vurgulayan Apple Ekibi, yeni nesilde uygulamalarda bulunan dağıtım ve gelişimlerden bahsediyor.

f1623085603

Aynı anda paylaşım ve eğlenceli vakitler için SharePlay Özelliği

Yeni özelliklerden biri kapanmaya özel ve daha sonrası için de birlikte olabilmek adına aynı anda yapılabilecek eylemleri sıraladıkları müzik,film gibi etkinlikleri beraber yapabilme özelliğinden bahsediliyor.

 • Arama sırasında “Aynı Anda Oynat” özelliği ile birlikte film,müzik,video gibi eylemleri gerçekleştirebileceksiniz.

f1623085935

 • Herhangi bir iPhone ile etkileşim sağlanabilen cihazda ekran kaydı ve paylaşımı yapabilmek ve klasörler oluşturabilmek mümkün.
 • Mesaj İçerikleri Oluşturabilecek ve hızlı kolajlar yapılabilecek. Akıllı fotoğraf özelliği ile de onu birden fazla kişi tarafından bulunulan gruba atılarak albüm yapabileceksiniz.

f1623086085

 • Odaklanma yardımı noktasında ileriye gidilerek bildirimlerde  sınırlandırma ve filtreleme sistemiyle kişilere göre ayarlanabilecek. Bu sayede istenilen dosya ya da mesajlar şeklinde filtreleme yapabileceksiniz. Gözden kaçırmamak için ise anlık bildirim özelliği geliştirildi.

f1623086302

 

 • Rahatsız Etmeyin Artık Bir Mesaj Modu olacaktır. Geri dönütler için bile dahil olacaktır. Mesajlarda bunu kullanarak kendinizi çevrimdışı moda alabileceksiniz.

f1623086389

 

 • Google Lens Özelliğinde Bulunan Canlı Metin ve İçerik Alma modu iOS 15’te telefonun kendi özelliği olacak ve birçok telefon modeline gelecek. Bu sayede canlı şekilde almak istediğiniz içeriği anında alabileceksiniz.

f1623086580

 

 • Yazı ve Mekana göre Kategorize Fotoğraf Galerisi gelecek. Bu sayede mekanlarda çekindiğiniz fotoğraflar ya da sadece metin içerikli olan fotoğraflarınızı ayrı ayrı arayabilecek ve hızlıca bulabileceksiniz. f1623086624
 • Müziklere ya da içeriğe göre Anı Merkezi , herhangi bir fotoğrafa özel müzik atanarak o anı ölümsüzleştirmek mümkün olacak. O müzik çaldığında ise o fotoğraf arayüzde gösterilecek.

f1623086735

 • Yeni nesil toplu cüzdan işlemi sayesinde birden fazla bankanız olsa da tek bir cüzdan üzerinden onları kontrol edebileceksiniz. Bunlar içerisinden ise onlara komut verebileceksiniz.

f1623086981

 • Vektörel 3 boyutlu harita çizimi sayesinde kaybolmadan istediğiniz adrese her daim güncel şekilde ulaşabileceksiniz. Aradığınız yerler ise vektörel aratılarak uygun konuma yönlendirecek. Aynı zamanda işitme engelliler içinde ekstra yöntemler ile yardımcı olunacak.

f1623087129

 

APPLE 2021 ETKİNLİĞİ CANLI İZLE

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu