Akıllı TelefonlarApple

Apple 23 Mart’ta Hangi Ürünleri Tanıtacak? Cüzdanları Boşaltmaya Hazırlanın

Apple, iddialara göre 23 Mart tarihinde bir etkinlik düzenleyerek yeni ürünlerini duyuracak. Peki bu ürünler hangileri olacak? İşte tüm bilinenler

Son günlerde Apple’ın yeni cihazlarıyla ilgili çok fazla sızıntıya denk gelmeye başladık. Özellikle de bahar etkinliğine doğru yaklaştıkça, bu sızıntılar sıklığını bir hayli arttırdı. ABD’li şirketin yeni ürünleri hakkında daha önce bir takım bilgiyi sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise 23 Mart tarihinde yapılacak etkinlikte hangi ürünlerin tanıtılacağına dair yeni bilgiler ortaya çıktı. Dilerseniz gelin, bahar etkinliğinde tanıtılacak bu ürünlere bir göz atalım;

23 Mart’ta Tanıtılacak Ürünler

Güvenilir kişilerden biri olan ve çoğu iddiasında da dedikleri tutan Jon Prosser, Apple’ın 23 Mart tarihinde düzenleyeceği etkinlikte hangi ürünleri tanıtacağını ortaya çıkardı. Peki bu ürünler hangileri olacak? Yeni bir akıllı telefon görme şansımız var mı? İşte bu soruların cevabını yazımızın devamında göreceksiniz. Hadi gelin başlayalım:

AirPods 3

Bahar etkinliğinde tanışacağımız ilk ürün yeni AirPods 3 olacak. Şirket, bu kablosuz kulaklıklarında görünüm olarak büyük değişikliklere yer verecek. Örneğin kulaklıkların boyutu önceki nesle kıyasla daha kısa olacak. Bunun yanı sıra kutu tasarımında da bir takım değişiklikler göreceğiz. Şarj kutusu yeniden tasarlanacak ve daha hoş bir görünüme kavuşacak.

Söylentilere göre yeni AirPods 3 kulaklık, aktif gürültü engelleme özelliği ile tüm ihtişamını konuşturacak. Her kulaklıkta mutlaka olması gereken bu özellik, yeni AirPods ile kusursuz deneyim yaşatmaya geliyor.

Apple

iPad Pro

Sıradaki ürün ise merakla beklenen iPad Pro. Ortaya çıkan bilgilere göre yeni iPad Pro’nun tasarımında çok büyük değişikliklere yer verilmeyecek. Temel yükseltmeler ekran ve yonga seti üzerine olacak. Örneğin A14 çip ve OLED bir ekran kullanılacağı söyleniyor.

Ek olarak iPad Pro’da, üçüncü nesil ”Pencil’a” yer verilmesi bekleniyor. Aynı zamanda performans ve pil konusunda da yine büyük yükseltmeler olacak.

AirTag

Apple’ın bir diğer ürünü olan AirTag; iPod, iPad ve iPhone’nun gibi ürünlerle uyumlu olacak ve kayıp eşyaları bulmakta önemli bir rol oynayacak. Diğer özellikleri hakkında ise şu an için bir bilgi bulunmuyor.

Apple TV

Bahar etkinliğinde tanıtılacak son ürün ise akıllı televizyon olacak. 4K çözünürlüğünü desteklemesi beklenen bu televizyon, oyuncuların çok seveceği konsol modu gibi özellikleriyle de kendini gösterecek.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu