AppleAkıllı TelefonlarDonanımGüncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Apple iPhone Üretimini Durdurdu. iPhone 12’den verim alınamadı.

Apple Şirketi, Kazanç sağlayamadığı için üretimini durdurdu.

Apple iPhone Üretimini Durdurdu. iPhone 12 beklenen talebi alamadığı gerekçesiyle açıklamalara yer yeren Tayvanlı şirket, Apple’ın bu noktada üzgün olduğunu ve yeterli bir gelir elde edemeyeceğini söyledi. Zarar noktasında bir durdurma talebi gerçekleştiren şirket. iPhone konusunda fikirlerini öne sürdü.

 

Apple iPhone Üretimini Durdurdu. iPhone 12 mini için yeterli talep gelmedi. | Teknoloji Haberleri

 

Apple iPhone Üretimini Durdurdu. Fakat yenileri yolda

Zararına ya da düşük bütçe oranında satılabileceği düşünülen iPhone 12’nin gümrük yollarıyla dağıtılacağı düşünülüyor. Gelir noktasında gelen paranın ise iPhone 13 hakkında yatırımlar yapılacağı düşünülüyor. Yeni gelecek olan iPhone 13 mini hakkında ise üretimin devam edeceğini ve bu konuda ciddi anlamda satış yapabileceklerini düşünüyorlar. Ürün verimliliği açısından farklılık gösteren ürün için ise bazı sonuçlarda bulundular.

 

iPhone 13 mini çıkacak dediler. | Teknoloji Haberleri

 

Ürün daha verimli ve performanslı

Kalite açısından yüksek verimlilik sağlayacağını ve aynı zamanda verimliliğin bu nedenle vurgulanmasının sebebinin batarya dayanıklılığı ile kamera veriminin diğer ürünlere göre daha da artırıldığı belirtiliyor. Bu sonuçlara göre ise fiyatlarının daha pahalı olmasına karşın pro versiyonuyla birlikte satılacağı için beklentilerin yüksek olacağı düşünülüyor.

iPhone 13 özellikleri ve Türkiye fiyatı ile gündemde! Apple iPhone 13'ün  fiyatı ve renkleri sızdırıldı iddiası! - Teknoloji Haberleri

 

EN ÇOK GÖRÜLEN ANDROID HATASI VE ÇÖZÜMÜ

TEKNOIXIR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu