Teknoloji HaberleriApple

Apple Watch 6 Black Unity Satışta! Sınırlı ve Özel Sürüm

Geçtiğimiz yılın Eylül ayında tanıtılan ve hali hazırda pazarın en başarılı akıllı saatlerinden biri olan Apple Watch Series 6, yeni ve sınırlı sayıda bir sürümle kendini yeniden hatırlattı. İlk serisi 2016 yılında tanıtılan ve o günden beri akıllı saat pazarının en güçlüsü olan Apple Watch, 2020 yılında 6. serisini duyurmuştu. Bugünse sınırlı sayıdaki Watch 6 Black Unity modelini satışa sunan şirket, bugüne kadar gördüklerimizden daha farklı renkleri bizlerle buluşturdu.

rwetw

Hem 40mm, hem de 44mm boyutlarında iki sürümü olan Apple Watch 6 Black Unity, üç renkli bir tasarımla satış sunuluyor Siyah, yeşil ve kırmızı renklerde silikon kayış ile birlikte gelen saatin kasasının altında “Black Unity” yazısı bulunuyor. Renk tarafında “Pan-Afrika Bayrağı“ndan esinlenildiği öğrenilirken, donanımsal olarak standart sürümden ayrılmıyor. Hatta Black Unity sürümüne sadece kayış değiştirilerek ulaşılabilir.

gsg

Hali hazırda 40mm boyutlarındaki sürümü 399 dolar, 44mm boyutlarındaki sürümü ise 499 dolardan satışa sunulan Apple Watch Series 6’nın sınırlı sayıdaki Black Unity sürümü ekstradan 49 dolar fiyat farkı konularak satılıyor. Eğer bir Watch 6 sahibiyseniz de 49 dolarlık bir fiyat ile “Watch 6 Black Unity” kayışını alabiliyor ve kendinizi özel hissedebiliyorsunuz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu