Apple

Beats Studio Buds Tanıtıldı! İşte Fiyatı Ve Özellikleri

Apple'ın merakla beklenen Beats Studio Buds kablosuz kulaklığı nihayet piyasaya sürüldü. İşte fiyatı ve detayları.

Uzun zamandır sızıntılarıyla gündeme gelen Beats Studio Buds nihayet piyasaya sürüldü. Beats tarafından duyurulan bu kulaklıklar, beklenen Temmuz lansmanından erken geldi. Peki yeni Beats Studio Buds ne gibi özellikler sunuyor? İşte tüm detayları;

Beats Studio Buds teknik özellikleri

AirPods’dan biraz daha uygun fiyatlı olan Beats Studio, hem iOS hem de Android cihazlarla uyumlu. Özellik tarafında ise kulaklığı ön plana çıkaran birkaç özelliği var. Örneğin aktif gürültü engelleme, şeffaflık ve hızlı eşleştirme Beats Studio’yu ön plana çıkaran özelliklerden en önemlisi.

Oldukça hafif bir tasarıma sahip olan Beats Studio Buds, üç yumuşak kulak ucu seçeneği ve hafifliğiyle cazibesini konuşturuyor.

Apple’ın açıklamalarına göre bu kulaklıklar, 5.1 gram ağırlığında ve taşınması da oldukça kolay. Tasarıma ek olarak Beats Studio, 8.2 mm çift elemanlı diyafram sürücüsüne ve esnek bir dış çevre ile merkezi sert bir pistona sahip.

İki odalı akustik tasarımla birleştirilen Studio Buds, olağanüstü stereo ayrımı ve frekans eğrileri boyunca düşük harmonik bozulma sağlar. Ek olarak bu kulaklık, Dolby Atmos ile beraber Uzamsal Sesi de destekliyor. Tabii bunun sadece Apple Music kullanıcılarıyla sınırlı olduğunu da belirtelim.

Pil ömrü açısından Studio Buds, tek şarjla 8 saat dayanırken, kutusuyla beraber bu süreyi 24 saate kadar çıkarabiliyor. ANC ya da şeffaflık modu açık olduğunda ise dinleme süresi sadece kulaklıkta 5 saate kadar sürerken, yine kutuyla beraber bu süreyi 15 saate kadar arttırmak mümkün.

Beats Studio Buds fiyatı

Siyah, beyaz ve kırmızı renk seçeneklerine sahip olan Studio Buds, 149.99 dolarlık bir fiyat etiketiyle geliyor. Kulaklıklar bugünden itibaren ABD’de satışa sunulurken, 24 Haziran itibariyle de herkes tarafından apple.com adresi üzerinden satın alınabilecek.

Eren Çekin

Henüz küçük yaşlarında teknolojiye merak salan 20'li yaşlarında genç bir adam. Okurlarına, eğlendirirken bilgi verme potansiyeline sahip olan biri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu