Akıllı TelefonlarXiaomi

Black Shark 4 Özellikleriyle Ezber Bozmaya Geliyor

Akıllı telefon pazarına önümüzdeki günlerde çok güçlü bir donanıma sahip oyuncu telefonu gelecek. İşte Black Shark 4 modelinin muhteşem özellikleri:

Çinli teknoloji devi Xiaomi, hem amiral gemisi kategorisinde, hem de oyuncu telefonlarının olduğu kategoride inanılmaz işler sergiliyor. Şirketin Black Shark serisi olarak adlandırdığı bu oyuncu telefonları, genelde en yeni amiral gemisi yonga setiyle donatılır ve çok gelişmiş özellikler ile piyasaya sürülür. Şimdi de Snpdragon 888‘li yeni bir oyuncu telefonu daha geliyor. İşte merakla beklenen Black Shark 4 modelinin öne çıkan özellikleri..

Black Shark 4 beklenen özellikler

Black Shark Technology CEO’su Luo Yuzhou, yeni oyuncu telefonu Black Shark 4’ün bazı ilginç özelliklerini açıkladı. Resmi bilgilere göre Black Shark 4, daha önceden de denildiği gibi Qualcomm’un amiral gemisi yonga seti olan Snapdragon 888 ile gelecek. Ek olarak cihaz, 120Wat hızlı şarj teknolojisi ile donatılacak. Bu sayede de 4.500 mAh’lik kapasiteye sahip olan Black Shark 4’ünüzü, 15 dakikada full şarj etmeniz mümkün olacak.

Black Shark 4

Black Shark 4’te bulunacak olan 120Wat hızlı şarj, şu anda piyasada halihazırda bulunan ve yaklaşmakta olan birkaç telefonda mevcut. Örneğin; Mi 10 Ultra, iQOO 5 Pro, iQOO 7 gibi modeller, ısı kaybını en asgariye indirecek şekilde kullanıcıya mükemmel hızlı şarj deneyimi sunuyor.

Black Shark CEO’suna göre şirketin yeni oyuncu telefonu, oyun kare hızı ve ekran yenileme arasındaki uyumsuzluğu gidererek gecikmeyi azaltacak. Şirket bu sorunu ortadan kaldırmak için ise, dinamik olarak ayarlanabilen oyun kare hızı senkronizasyon teknolojisini kullanacak. Böylece oyuncular içinde eşsiz bir oyun deneyimi sunulacak.

Son olarak yeni Xiaomi oyuncu telefonunun, Şubat ayında piyasaya çıkması bekleniyor. O zamana kadar yeni bir sızıntıya denk gelirsek tekrardan sizlerle paylaşacağız. Takipte kalmaya devam edin.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu