Akıllı TelefonlarBlack Shark

Black Shark 4 Serisi Hızlı Şarjıyla Ağızları Açık Bırakacak

Yarın tanıtımı gerçekleştirilecek olan Black Shark 4 serisi, hızlı şarjıyla resmen onaylandı

Tanıtımına bir günden az kala Black Shark, yeni akıllı telefonları Black Shark 4 serisinin hızlı şarjlarını resmen duyurdu. Üstün özellikleri ve şık tasarımıyla piyasaya damga vurması beklenen bu telefonlar, hızlı şarj konusunda da gücünü gösterecek.

Black Shark 4 Hızlı Şarjı Netleşti

23 Mart tarihinde tanıtılacak olan Black Shark 4 serisi, bugün paylaşılan posterine göre 120W hızlı şarj desteğiyle gelecek. Bununla birlikte her iki cihaz da 4.500 mAh’lik piller ile donatılacak. Aynı zamanda kutudan da 120Watt’lık hızlı şarj adaptörü çıkacak. Böylece ek bir ücret ödeyerek şarj aleti almanıza da gerek kalmayacaktır.

15 Dakikada Tam Şarj

Black Shark 4 serisinin öne çıkan en büyük özelliği ise, yukarıda da dediğimiz gibi yüksek hızlı şarj ile gelecek olması. Her iki oyuncu telefonda bulunan 120W şarj desteği sayesinde, 15 dakikada tam dolum gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bu da bir akıllı telefona göre inanılmaz rakamlar.

Black Shark 4

Teknik özellikler

Yapılandırma açısından konuşacak olursak yeni Black Shark oyuncu telefonları, işlemci olarak en üst düzey yonga setleriyle gelecek. Bunlardan Pro modelde Snapdragon 888 işlemciye yer verilirken, normal modelde ise Snapdragon 870 yonga setine yer verilecek. Ancak her iki telefonda performans konusunda kullanıcısını yarı yolda bırakmayacak.

Ekran olarak ise Black Shark, yeni modellerinde Samsung’un E4 Süper AMOLED ekranına yer verecek. 6.67 inç boyutundaki bu ekran; 720Hz çoklu örnekleme ve 144Hz yenileme hızını da destekleyecek.

Sadece bu kadarıyla da bitmiyor. Aynı zamanda 2021 model Black Shark modelleri, DC karartmayı da destekleyecek. Bunun yanı sıra selfie kamerası da yine ekranın merkezine hizalı bir şekilde entegre edilecek.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu