Akıllı TelefonlarBlack Shark

Black Shark 4 Serisinin Lasman Tarihi Resmen Açıklandı!

Oyun telefonlarında çığır açması beklenen Black Shark 4 serisi, nihayet bugün lansman tarihiyle açıklandı.

Çeşitli sızıntıların ardından bugün nihayet müjdeli haber geldi. Xiaomi’nin oyun telefonu üreten alt markası Black Shark, yeni akıllı telefonları Black Shark 4 ve 4 Pro’nun lansman tarihini resmi olarak  açıkladı.

Black Shark 4/4 Pro Çıkış Tarihi Açıklandı

Bugün sabah saatlerinde resmi weibo hesabından bir post yayınlayan Black Shark, yeni canavarlarını 23 Mart tarihinde tanıtacağını gösteren bir poster paylaştı. Bu bağlamda merakla beklenen Black Shark 4 ve 4 Pro, birkaç gün içinde resmen tanıtılacak.

Black Shark 4 2

Resmi afişe göre yeni Black Shark serisi, arka tarafında ”S” şeklinde bir logo ile gelecek. Bu, daha önce sızdırılan diğer fotoğraflarla da uyumlu. Diğer yandan yeni Black Shark serisinin tasarımı da büyük ölçüde değişikliğe uğrayacak. Aynı şekilde performans olarak da kusursuz bir deneyim sunulacağını herkes biliyordur zaten. Şimdi gelin daha önce sızdırılan temel özelliklere bir göz atalım;

Sızdırılan Özellikler

Performans açısından yeni Black Shark serisinin kusursuz bir deneyim sunacağını zaten belirtmiştik. Gücünü Snapdragon 888 yonga setinden alacak olan bu telefonlar, en zorlu oyunlarda bile sizi kesinlikle yolda bırakmayacaktır. Yonga setine ek olarak şarj konusunda da büyük yeniliklere imza atılacak. Çinli firma daha önce yaptığı açıklama ile, yeni akıllı telefonlarının standart olarak 120W hızlı şarjla geleceğini belirtmişti. Bu bağlamda 120W şarja sahip olan Black Shark 4 ailesi, 15 dakika içerisinde tam şarj olabilecek.

Black Shark 4Black Shark 4

Resmi posterinde ”Savaş Gücünde Bir Atılım” Sloganı ile görünen yeni Black Shark serisi, hiç kuşku yok ki bunu yüksek donanım özellikleriyle gösterecektir. İşte tüm detaylar için artık sadece bir haftadan az süre kaldı. Bu yüzden dört gözle lansmanı beklesek iyi olur.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu