Akıllı TelefonlarXiaomi

Black Shark 4 TENAA’da! Ekran ve Pil Detayları Netleşiyor

Daha dün Google Play Console’da Snapdragon 835 ile görülen ve Snapdragon 888 ile gelmesi garanti olan Black Shark 4, şimdi de TENAA listesinde yer aldı. Yavaş yavaş alması gereken sertifikaları tamamlayan telefon, bu kez ekran ve pil detaylarıyla karşımıza çıktı. SHARK KSRb-A0 model numarasıyla TENAA’da yer alan oyuncu telefonu, 6.67 inç büyüklüğünde FHD+ bir ekran ile tanıtılabilir.

gsmarena 002 1 2

Black Shark 4 120W Hızlı Şarj ile Gelecek

Google Play Console’da da bu ekran çözünürlüğü ile görülen Black Shark 4, oldukça yüksek bir şarj gücüyle kutudan çıkacak. CQC‘den alınan sertifikaya göre 4.500 mAh kapasiteli bir pil ile gelecek olan model, TENAA’da da aynı kapasiteyle yer aldı. Bu da pilin artık kesinleştiğini gösterdi. Bunun dışında 120W hızlı şarj ile sektörün enlerinden olması beklenen canavar, AnTuTu sonuçlarıyla kafalardaki soru işaretlerini ortadan kaldırmıştı. Öyle ki model AnTuTu’da 800.000 puana fazlasıyla yaklaşmıştı.

gsmarena 002 3

Bunların dışında TENAA telefonun 10.3 mm kalınlıkta olacağını ve 5G bağlantıyı destekleyeceğini gösteriyor. Son olarak 8GB RAM‘in bu modelde kullanıcılara sunulacağını ve AnTuTu’da 800 bin puana en yakın puanı Black Shark 4’ün aldığını belirtelim. (Telefonun puanı 788.505 idi)

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu