Akıllı TelefonlarOnePlus

Cyberpunk 2077 Temalı OnePlus Watch Geliyor! İşte Detaylar

Geçtiğimiz aylarda ilk akıllı saatiyle karşımıza çıkan OnePlus, şimdi bu saatin Cyberpunk 2077 temalı özel bir sürümünü getiriyor.

Çinli teknoloji devi OnePlus, oyun temalı ürünlerinden bir an olsun vazgeçmiyor. Daha önce OnePlus 8T modelinde Cyberpunk 2077 temalı özel bir versiyonu getiren üretici, şimdi ise bunu ilk akıllı saati içinde getirmeyi planlıyor. Şirketin geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü OnePlus Watch akıllı saati, bu ay Cyberpunk 2077 temalı özel bir sürüme sahip olacak.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 temalı versiyon bu ay geliyor

OnePlus’ın Cyberpunk temalı OnePlus Watch akıllı saati, tasarım olarak oyunun ana renklerini temel alacak. Ürünün kadranı; siyah, sarı ve camgöbeği vurgulara sahip olacak.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077
OnePlus Watch Cyberpunk 2077

OnePlus’ın ilk akıllı saati olan OnePlus Watch, piyasaya sürülmeden öncede özel bir sürüme sahip olacağıyla gündeme birkaç kez getirildi. Bu sızıntıların ardından Çinli üretici yeni akıllı saatini yakında özel bir sürüm ile güncelleyeceğini bugün resmi olarakduyurdu. Cyberpunk 2077 temalı OnePlus Watch, şirketin vaatlerine göre bu ay kesin olarak gelecek.

Tasarım tarafında Cyberpunk temalı bu saat, yukarıda da belirttiğimiz gibi özel bir kadran ile donatılacak. Bu kadran; sarı ve siyah renklerle vurgulanacak. Ayrıca ekranın içerisindeki yazı tipi de yine sarı renkte olacak.

Özellik olarak ise bir değişiklik beklenmiyor. OnePlus’ın özel sürüm akıllı saati; 1.39 inç AMOLED ekran, 402 mAh pil, SpO2 ve kalp atış hızı desteği ve 5 ATM suya dayanıklılık ile gelecek. Fiyat hakkında ise ne yazık ki kesin bir bilgi bulunmuyor.

 

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu