Güncel HaberlerAkıllı Telefonlar

Dogecoin Elon Musk’ın Tweet’i Sayesinde Yükselişe Geçti

Kripto paralar arasından en popüler olanı Dogecoin, kötü gidişatın ardından nihayet kendini topladı. İşte Doge'nin son durumu...

Son yıllarda Kripto paralar çok fazla gündeme gelmeye başladı. Pek çok yatırımcının gözdesi olan bu paralar, artık dünyada hüküm sürmeye başladı. Ancak birkaç haftadır genel olarak sanal paralarda sert bir düşüş mevcuttu. Bitcoin, Etherium ve Dogecoin inanılmaz bir düşüş yaşadı. Fakat bunların arasında Doge kendini nihayet toplamaya başladı.

Çeşitli mecralarda desteklenen Doge, özellikle Elon Musk’ın attığı Tweet’ler ile değer kazandı. Son günlerin gözdesi olan Doge, kötü gidişatın ardından yeni bir Tweet ile tekrardan ivme kazandı.

Elon Musk’ın Tweeti Dogecoin’i yükseltti

Tesla CEO’su Elon Musk, gündemi sürekli değiştiren Tweet’ler atıyor. Özellikle kripto paralar konusunda çok fazla konuşulan Musk, yine bugün yaptığı bir paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti.

Doge hakkında Tweet atan Elon Musk, bu kripto parayı adete ipten çekercesine kurtardı. İşte doge’nin en güncel rakamları;

Dogecoin
Dogecoin yeniden yükselmeye başladı

Elon Musk’ın Tweet’i sonrası Doge’nin güncel rakamları yukarıda gördüğünüz gibi. Son haftalarda 0.25 dolara kadar gerileyen sanal para, atılan bir Tweet ile 0.32 dolara çıkmayı başardı.

Elon Musk’ın doge’yi desteklediği herkes tarafından biliniyor. Ancak Musk’a ek olarak onlarca büyük yatırımcılarda bu kripto paraya destek veriyor. Bu durumda Doge’yi bulunduğu konumdan daha ileri seviyeye taşıyor.

Peki sizler kripto paralar hakkında ne düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizi yorumlarda belirtiniz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu