Güncel HaberlerBilgisayar OyunOyunPlayStation OyunSosyal Medya

CAPCOM Açıkladı. E3 2021 Programındaki Oyunlar

Capcom Şirketi E3 2021 Programını Açıkladı. Bomba gibi oyunlar geliyor.

Capcom Açıkladığı oyunların e3 2021 programındaki oyunların bomba gibi olacağını ve gelecek oyunların daha güncelleme almaya ihtiyaç olmadan optimize sorunu yaratmayacağını söyledi.

e3 2021 programındaki oyunlara açıklandı

 

Capcom oyunlardaki niteliklerden bahsetti. E3 2021 programındaki bazı oyunlar

 

Küresel pandemi sorununu ele alarak ulusal çapta etkinlikleri 14 Haziran’da açıklamayı planlıyor. Bu etkinlikler içerisinde ise çıkış yapması planlanan oyunları dile getirdiler. Bu oyunlardaki bekleyiş ise heyecanı zirveye taşıyor.

header

 

Çıkması beklenen oyunlar şu şekilde sıralanıyor.

 

  • Monster Hunter’s Stories 2  ilk çıkacak oyun listesinde bulunuyor. Sonrasında dahil olan oyun ise The Great Ace Attorney Chronicles oyunu bulunuyor. İlk çıkış süreçlerini gerçekleştirirlerse çok beklenen 2 oyun daha piyasaya çıkacak.

mh stories 3ds

 

  • Çok beklenen 2 oyundan birisi tabiki Resident Evil Village olacak. Bu oyun yayıncı ve oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen bir gerilim oyunu. Resident Evil’dan sonra beklenen oyun ise Monster Hunter Rise oyunu olacak. İlk 4 oyun planlaması bu şekilde sergileniyor.

re8 werewolves

 

  • Programda bulunan ufak bir detay ise 2022 yılının gözde oyunu olarak beklenen Pragmata ise E3 2021’de bekleyenleriyle kavuşacağı söyleniyor. VR noktasında henüz bir açıklama gelmese de Resident Evil Village içerisinde olması noktasında bilgiler bekleniyor. E3 2021, 14 Haziran Türkiye Saatleri içerisinde 00:30 sularında Twitch , Youtube , Facebook ve Twitter’da dahil canlı şekilde sunumu yapacak.

indir

 

 

POCO SON DAKİKA

TEKNOIXIR INSTAGRAM

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu