Güncel Haberler

Elon Musk, Tesla ve SpaceX İle Alakalı Bir Kitap Çıkarmaya Hazırlanıyor

Dünyanın en zengin ve en çalışkan adamlarından olan Elon Musk, Tesla ve SpaceX ile ilgili yeni bir kitap yayınlamaya hazırlanıyor.

Silikon Vadisi’nin ”Demir Adamı” olarak bilinen Elon Musk, herkesin bildiği üzere sahip olduğu Tesla ve SpaceX’in CEO’su olarak görev yapıyor. Elektrikli otomobilleri Tesla ile büyük başarılara imza atan Musk, SpaceX’le de dünyayı ayağa kaldırmayı başardı. Havacılık alanında olağanüstü işler sergileyen Elon, uzaya roket yollayan ender kişilerden biri oldu. Şimdi ise Musk, başarılının ardından iki şirketini de ele alan bir kitap yayınlamayı düşünüyor.

Elon Musk kitap çıkaracak

Bugüne kadar geliştirdiği pek çok teknolojik ürünle popülerlik kazanan Musk, şimdi de Tesla ve SpaceX’in başarısıyla ile ilgili bir kitap çıkarmayı düşünüyor. Elon Musk’ın kitap yayınlamayı düşündüğü fikri, sosyal medyada kısa sürede trend oldu.

Dün, ”Tesla ve SpaceX’in” hikayesini anlatma zamanı geldi gibisinden paylaşımlar yapan Musk, ardından dünya ve Mars hakkında da çeşitli söylemlerde bulundu.

Haber Twitter’da ilk çıktığında Elon, Tesla ve SpaceX’in başarılarını hangi yolla anlatacağını söylemedi. Yani video mu, yoksa farklı bir araçla sunum mu yapacağına değinmedi. Ancak Elon Musk, takipçilerinden birinin ”kitap mı yazacaksın” sorusuna ”evet” cevabını vererek bu duruma açıklık getirdi.

Elon Musk

Sosyal medyayla içli dışlı olan Musk, başarılarını anlatan bu kitabı ne zaman çıkaracağını tam olarak söylemedi. Ancak son derece yoğun mesailer yapan bu iş adamı, belki de yaz aylarına doğru müsait bir zamanda kitabını çıkarabilir. Bekleyip görelim.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu