OyunAkıllı Telefonlar

Epic Games ”Core” İle Ücretsiz Oyunlar Sunmaya Hazırlanıyor

Son yılların en popüler oyun platformlarından Epic Games, geçtiğimiz günlerde uzun yatırım yaptığı ”Core” platformunun erken erişine açıldığını duyurdu.

Epic Games’in uzun yıllar yatırım yaptığı Core platformu, kullanıcıların ücretsiz olarak binlerce oyunu keşfedip deneyimlemesine olanak tanıyacak.

Epic Games Core platformunu erken erişime açtı

Epic Games’in başlattığı Core hizmeti, ”Unreal Engine” ile yapılmış çeşitli türlerde binlerce oyunu deneyimleye izin verecek.

Buna ek olarak geliştiriciler; Core platformunda oyun oluşturup paylaşabilecek, hatta kendi fan oyunlarını da edinebilecekler.

Epic Games Core
Epic Game Core platformu kullanıcılara ücretsiz fırsatlar sunacak

Ücretsiz olarak gelen bu hizmet, oyuncular için atış, hayatta kalma, aksiyon, macera, MMORPG, atlama ve partili oyunlar gibi çeşitli ve ücretsiz oyunlar sunacak.

Epic Game’in geliştirmiş olduğu bu platform, Unreal Engine’in özelliklerinden hızla yararlanılabilecek kolay ve sade bir arayüz sunuyor. Bunun yanı sıra oyuncular, yüzlerde ücretsiz kaliteli müzik, ses efekti ve sanat malzemelerini de kullanabilecek. Ayrıca 3B modeli araçlardan da yararlanılabilecek.

Sizlerde ücretsiz olarak sunulan bu platformu, resmi web sitesine giderek ücretsiz olarak bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Core’un erken erişim sürümünü indirmek için BURAYA tıklayın…

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu