Akıllı TelefonlarSamsung

Galaxy A11 Kullanıcılarına Android 11 Müjdesi!

Samsung'un giriş seviyesi telefonlarından Galaxy A11, merakla beklenen Android 11 güncellemesini almaya başladı.

Son günlerde Samsung, akıllı telefonlarına Android 11 güncellemesini yayınlamakla meşgul. Geçtiğimiz haftalarda bir dizi Galaxy modeli bu güncellemeyi alırken, bu kez de şirketin giriş seviyesi modeli bu güncellemeyi alan şanslı modellerden biri oldu. Galaxy A11, Android 11 tabanlı One UI 3.1 güncellemesini almaya başladı.

Galaxy A11 Android 11 güncellemesine kavuştu

Sammobile tarafından paylaşılan bir habere göre Galaxy A11, merakla  beklenen Android 11 güncellemesini almaya başladı. Güncelleme Mayıs yamasını beraberinde getirirken, şu an için yalnızca Panama’daki kullanıcılara ulaşıyor. Ancak önümüzdeki günlerde daha fazla kullanıcı kademeler halinde bu güncellemeyi alacaktır.

Samsung’un sunmuş olduğu Android 11 güncellemesi, aynı zamanda şirketin yeni arayüzünü de kullanıcılara getiriyor.  A11 sahipleri, Android 11 ile birlikte One UI 3.1‘in yeniliklerinden de yararlanabilir.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Galaxy a11 kullanıcısıyım heyecanla beklediğim haberi buradan okudum. A11 telefonumdan çok memnumum bu arada. Almak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim. Android 11 sürümü de geldiği zaman düşünemiyorum bile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu