Akıllı TelefonlarSamsung

Galaxy A22 Yeni Görüntüleriyle Sızdırıldı

Samsung’un bütçe dostu Galaxy A22 modeli tanıtıma kısa bir süre kala sızdırıldı. Bu sızıntı, aksesuar üreticilerinden biri tarafından paylaşıldı.

Kılıf üreticisi tarafında paylaşılan resimlere göre Galaxy A22, Samsung’un diğer orta segment modellerinden Galaxy M62/F62 ile benzerlik gösterecek. Cihaz, arka tarafında ince çizgiler ile kaplanan gradyan tasarım ile gelecek.

Galaxy A22 dört kameraya sahip olacak

Galaxy F62 ve M62 modelleriyle benzerlik gösteren A22, dörtlü arka kamera kurulumu ile gelecek. Diğerlerinden farklı olarak bu teefonda, LED flaşa yer verilmeyecek.

Geçtiğimiz ay bazı kaynaklar bütçe dostu olması belenen Galaxy A22′nin kamera detaylarını açığa çıkardı. Bu kaynakların sızıntılarına göre A22; 48 Megapiksel ana, 8 Megapiksel ultra geniş açı ve iki adet 2 Megapiksel yardımcı sensörler ile gelecek.

Samsung’un bu telefonunda aynı zamanda, damla çentikli bir ekranın içerisine yerleştirilmiş 13 Megapiksel selfie kamerası bulunacak.

Galaxy A21s 2020’in en popüler telefonlarından oldu

OMDİA’dan sağlanan verilere göre Galaxy A21s, geçtiğimiz yıl 19.4 milyon satarak 2020’nin en popüler beşinci akıllı telefonu oldu.

Şimdi ise aynı performansın A22 modelinde de görüleceği iddia ediliyor. Haziran ayında piyasaya çıkması beklenen bu telefon, Hindistan başta olmak üzere farklı azarlarda sergilenecek. Bu pazarlar, cihazın popüler olmasına da zemin hazırlayacaktır.

2021’deki ”A” serilerinde olduğu gibi A22’de, sırasıyla 4G ve 5G ağlarını destekleyen iki versiyonda gelecek. Fiyat olarak ise cihazın 230 Euro’luk bir etikete sahip olması bekleniyor.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu