Akıllı TelefonlarSamsung

Galaxy A82 5G İçin Üzücü Detay

Samsung'un yaklaşmakta olan orta seviye telefonu Galaxy A82 5G, güncelleme konusunda sahiplerini üzecek. İşte detaylar;

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Samsung, yakın zamanda karşımıza Galaxy A82 5G modeliyle çıkacak. Diğer modelden farklı olarak bu telefonda döner kameralı bir mekanizma olmayacak. Zira şirket A80’de başarı yakalayamadığı için yeni modelinde farklı bir tasarım tercih edecek.

Buna ek olarak Galaxy A82 5G, bugün şaşırtıcı bir şekilde Samsung’un güncelleme destek sayfasında ortaya çıktı. Cihazın tanıtım tarihine kısa bir süre kala ortaya çıkan bu sızıntı ne yazık ki bekleyenleri şimdiden üzdü.

Galaxy A82 5G için üzen detay

Güney Koreli üretici yeni Galaxy A82 5G’yi şaşırtıcı bir şekilde üç aylık güncelleme takvimine ekledi. Bunun neden böyle olduğu kafalarda soru işareti bırakırken, daha düşük özellikteki Galaxy A52’nin bile aylık güncelleme programında olması kullanıcılar arasında tartışmalara neden oldu.

Galaxy A82 5G
Samsung’un yeni A82 5G modeli üç aylık güncelleme programında olacak

A82 5G sızdırılan özellikler

Güney Koreli şirketin yeni A82 5G modeli; 6.7 inç boyuta sahip OLED ekranla gelecek. İşlemci tarafında cihaz gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 Plus yonga setinden alacak. Bu yonga seti daha önce Galaxy Note 10 amiral gemisinde kullanıldı ve performans konusunda da hala tatmin edici durumda.

Diğer  yandan A82 5G’nin arkasında 64 Megapiksel ana kamera olacak. Bu kamera modülü döner mekanizma yerini bu kez cihazın arka sol üst köşesinde yer alacak.

Şu anda A82 5G hakkında öne çıkan bilgiler bu kadar. Peki siz bu telefonun üç aylık güncelleme planına dahil etmesine ne diyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtin.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu