Samsung

Galaxy Buds 2 Gerçek Görüntüsü Ve Özellikleriyle Sızdı!

Samsung'un yeni nesil kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2, tasarım görüntüleri ve birkaç özelliğiyle FCC sertifika sitesinde görüldü.

Giyilebilir ve kablosuz kulaklık gibi alanlarda önde gelen şirketlerden Samsung, yakın zamanda karşımıza yeni kablosuz kulaklığı Galaxy Buds 2 ile çıkacak. Şimdi FCC sertifika sitesinde görülen bu kulaklık, gerçek görünümü ve teknik detaylarıyla kulaklığa genel bir bakış atmamızı sağlıyor.

Galaxy Buds 2 FCC sertifika sitesinde ortaya çıktı

FCC sitesinde ortaya çıkan görüntülere göre Galaxy Buds 2, genel görünüm olarak Galaxy Buds Pro‘ya benziyor. Ancak bu kulaklığın Galaxy Buds’ın halefi olarak geleceğini ve Buds 2 Pro’nun da daha düşük bir versiyonu olacağını söyleyebiliriz.

Galaxy Buds 2

Öte yandan Samsung’un piyasaya sürmeye hazırlandığı bu kulaklık, birden fazla cihazla uyumlu olurken, aynı zamanda kızılötesi sensöre de sahip olacak. En önemlisi de aktif gürültü engelleme işlevinin de bu kulaklıkta olması bekleniyor.

Daha önce Buds 2’ye dair haberler Sammobile ve diğer kaynaklar tarafından sızdırılmıştı. Bu kaynaklara göre yeni kablosuz kulaklık ”Beryy” kod adında olacak ve birden fazla Samsung olmayan cihazlarla bile bağlantıyı destekleyecek.

Çıkış tarihine gelecek olursak Koreli üreticinin yerini kablosuz kulaklığı, muhtemelen Temmuz ayında tanıtılacak Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 2 akıllı telefonların yanında gelecek. Ancak farklı kaynaklarda bu kulaklığın Ağustos ayında geleceğine dair söylemlerde bulunuyorlar. Elbette tüm detaylar için bekleyip görmek en yerinde karar olacaktır.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu