Akıllı TelefonlarSamsung

Galaxy E02 Samsung’un Destek Sayfasında Görüldü! E Serisi Geri mi Dönüyor?

Bir zamanların orta ve giriş seviyesi telefonlarından Samung ''E'' serisi, yakında Galaxy E02 ile tekrardan canlanacak....

Samsung, 2015 yılında hatırlarsınız E serisi modelleriyle karşımıza çıkmıştı. E7 ve E5 modellerinden oluşan bu seri, şirketin stratejisinin gelişmesinden sonra yerini yeni modellere bıraktı. Ancak Koreli üretici bir zamanların popüler olan telefonlarından ”E” serisini tekrardan getirmeyi planlıyor. Zira destek sayfasında görülen ”Galaxy E02”, bunun en iyi habercisi olabilir.

Galaxy E02 Destek Sayfasında Görüldü

Yüzlerce akıllı telefona sahip olan Samsung, 2015 yılındaki ”E” serisi telefonlarına yeni E02 ile tekrardan hayat verecek. SM-E025F/DS model numarasına sahip olan bu telefon, Samsung’un yeni bütçe dostu modeli olarak Hindistan’da piyasaya sürülecek.

Galaxy E02

Destek sayfasına ek olarak Galaxy E02, daha önce Wifi-Alliance ve Hindistan’ın BIS sertifika sitesinde de görülmüştü. Wifi-Alliance sertifikasında 2.4GHz desteği ile onaylanan bu telefon, kutudan da Android 10 ile çıkacağını bizlere göstermiş oldu.

Galaxy E02

Ne yazık ki resmi sertifikalar ve Samsung destek sayfası, cihaz hakkında teknik özellikleri ortaya koymuyor. Ancak cihazın bütçe dostu olarak geleceği şu an için bildiğimiz en doğru şey diyebiliriz. Yine de önümüzdeki günlerde teknik özellikler ve tasarımda zaman geçtikçe gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Bunun içinde sabırla bekleyip bizi takip etmeye devam edin.

Bakalım Samsung, yeni E serisiyle tekrardan başarı yakalayabilecek mi? Bekleyip görelim.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu