SamsungYazılım

Galaxy M21 Kullanıcılarına Müjde! Büyük Güncelleme Yayında

Ülkemiz pazarında da sevilen ve fiyat tarafındaki başarısıyla hatırı sayılı kitlelere hitap eden Samsung Galaxy M21, bu sabah itibariyle Android 11 tabanlı OneUI 3.0 güncellemesini aldı. İlk etapta 2020 amirallerine sunulan bu güncelleme, daha sonraki süreçte 2019 amirallerini kapsadı. Güncelleme, bu iki yıl içerisinde tanıtılan amirallere sunulduktan sonra ise orta segment tarafından haberler yavaş yavaş gelmeye başladı. M21 nihayet en güncel telefonlar listesine adını yazdırdı.

M215FXXU2BUAC sürüm numarasında sahip olan güncelleme, ilk etapta Hindistan pazarı için yayınlandı. Güncelleme içeriğimde en dikkat çekici husus şüphesiz Android 11 tabanlı OneUI 3.0 olurken, gerek arayüzün, gerekse işletim sisteminin beraberinde getirdiği tüm yenilikler bu telefon da sunulmuş olacak.

1.7 GB büyüklüğünde olan Galaxy M21 güncellemesi, Ocak 2021 güvenlik yamasıyla da telefonun güncel ve sağlıklı kalabilmesine de olanak sağladı. Bu arada Samsung Galaxy M21’in teknik özelliklerini hatırlatma gerekirse; 6..4 inç Super AMOLED panelli ekran, 48MP + 8MP + 5MP çözünürlükte arka kamera, 4GB / 6G RAM, 64GB / 128GB  depolama ve Exynos 9611 yonga.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu