Akıllı TelefonlarSamsung

Galaxy M32 4G Geekbehc’te! İşte Özellikleri

Samsung'un yaklaşmakta olan bütçe dostu telefonu Galaxy M32 4G, tanıtım tarihine yaklaşırken Geekbench testlerinde görüldü

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, orta segment ürün kategorisine yakında bir yeni model daha ekleyecek. Galaxy M31’in halefi Galaxy M32 4G, artık tanıtılmaya çok yakın.

Daha önce çeşitli sertifika sitelerinde görülen Galaxy M32 4G, şimdi ise Geekbench performans testlerinde temel özellikleriyle ortaya çıktı. Dilerseniz gelin sözü daha fazla uzatmadan bu telefonun teknik özelliklerine biraz yakından göz atalım;

Galaxy M32 4G’nin özellikleri belli oldu

Samsung, Geekbench listesine göre orta seviye bu telefonunda MediaTek işlemciye yer verecek. Bu işlemci performans testlerinde Helio G80 olarak ortaya çıktı. İşlemciye ek olarak cihaz 6 GB’ta  RAM ile desteklenecek. Bunun yanı sıra cihaz kutudan da direkt olarak Android 11 tabanlı One UI 3.1 arayüzüyle çıkacak.

Galaxy M32 4G Geekbench verileri
Galaxy M32 4G Geekbench testlerinde görüldü

Test sonuçlarına gelirsek M32 4G tekli çekirdekte 361, çoklu çekirdekte ise 1.254 puanlık bir başarı elde etti. Cihazın diğer özellikleri Geekbench’te ne yazık ki bulunmuyor. Ancak güncel bilgilerden yola çıkarak hangi özelliklerin olacağını bir kez daha gözden geçirebiliriz.

Önceki sızıntılara göre M32 4G; 6.4 inç AMOLED ekranla donatılacak. FHD+ çözünürlükteki bu ekran, aynı zamanda su damlası çentik tasarımıyla gelecek. Bu çentiğin içerisinde ise selfie kamerası yer alacak.

Pil tarafında ise bu telefon yine devasa bir pil ile desteklenecek. Samsung, orta seviye Galaxy M32 4G’de 6.000 mAh pile yer verecek. Bu sayede cihazı daha uzun süre kullanmakta mümkün olacak.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu