Akıllı TelefonlarSamsung

Galaxy Z Flip 3 Fiyatı ve Hızlı Şarjı Hakkında Önemli Gelişme

Samsung'un yaklaşan katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip 3, Çin'deki 3C sertifika sitesinde hızlı şarjıyla birlikte onaylandı. İşte haberin devamı;

Güney Koreli Samsung, son birkaç aydır yeni katlanabilir telefonları üzerine çalışıyor. Bir yandan Galaxy Z Fold 3’ün hazırlığını yapan üretici, diğer yandan ise Galaxy Z Flip 3 modelini hazırlıyor. Bugün ikincisi hızlı şarjıyla 3C sertifika sitesinde ortaya çıktı.

Galaxy Z Flip 3 15W hızlı şarjı destekleyecek

Samsung’un en pahalı modellerinden biri olması beklenen Galaxy Z Flip 3, Çin’deki 3C sertifika sitesinde hızlı şarjıyla onaylandı. SM-F7110 model numarasına sahip olan bu telefon, 15W hızlı şarj ile desteklenecek. Aynı zamanda alınan bu sertifika lansmanın yaklaştığını gösteren bir başka etken de diyebiliriz.

Daha önce Galaxy Z Flip 5G modeliyle karşımıza çıkan Samsung, bu telefonunda da 15W hızlı şarja yer vermişti. Şimdi ise şirket bunu Galaxy Z Flip 3 modelinde de devam ettirecek. Ancak günümüzde 100W üzeri cihazları görürken; 15W hızlı şarjın olması da Z Flip 3 için dezavantaj sayılacaktır. Ayrıca Snapdragon 888’e sahip en düşük watt’lı telefon konumunda olacak.

Galaxy Z Flip 3C sertifika sitesinde ortaya cikti
Galaxy Z Flip 3 3C sertifika sitesinde ortaya çıktı

Z Flip 3’ü güzel alan en önemli yenilik ise yine katlanabilir ekranında olacak. Zira Samsung bu telefonda farklı bir yöntem izleyerek yukarıdan aşağı doğru katlanan bir tasarıma yer verecek. Bu da bir önceki Z Flip 2’nin görünümünden daha iyi olacak.

Z Flip 3 fiyat

Fiyata gelecek olursak Samsung yine yüksek rakamlı bir telefon karşımıza çıkaracak. Söylentilere göre Z Flip 3 en az 1.550 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu da günümüz koşullarında oldukça yüksek bir maliyete sahip.

Kaynak
Kaynak

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu