Akıllı TelefonlarSamsung

Galaxy Z Fold 3 Görüntüleriyle Karşımızda!

Her ne kadar şu an için gerek kullanım rahatlığı, gerekse fiyat açısından alınabilir olmayan; ancak çeşitli üreticilerin yatırımlarıyla birkaç yıl sonrasında fazlasıyla yaygınlaşması beklenen katlanabilir telefonlar, Samsung’un iki farklı serisiyle ara ara gündeme geliyor. Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold adında iki farklı seri oluşturan ve birkaç yıldır bu serilere yeni modeller kazandıran üretici, geçtiğimiz yıl tanıtılan Z Fold 2 modelini daha öncekilere nazaran sağlam kılmıştı. Sağlamlık dışında diğer konulara da yoğunlaşan Samsung, Galaxy Z Fold 3 için de çalışmalarını sürdürüyor. Yeni telefonun tasarımı bugün ortaya çıkan görseller ile netleşiyor.

Galaxy Z Fold 3 Galaxy S21+’a Benzeyecek

Yıl başında Galaxy S21 serisini riskli bir tasarım ile pazara sunan Samsung, yeni Galaxy Z Fold 3 modelinde de bu tasarım dilinden faydalanacak. Her zamanki gibi sağdan sola katlanacak olan model, arka tarafta S21+‘ın kamera kurulumunu karşımıza çıkartacak. Her ne kadar kamera detayları bilinmese de, arka tarafta yer alan kurulum S21+ ile aynı görünüyor.

z fold 3

Bu zamana kadar iPhone X ve Galaxy Z Fold 2 başta olmak üzere birçok telefonun tasarımını doğru bir şekilde sızdıran Ben Geskin, önümüzdeki aylarda resmiyet kazanması beklene Z Fold 3’ün de tasarımını birçok açıdan gözler önüne serdi. Arka tarafın dışında ön tarafta diğer Fold’lardan ayrılması beklenen telefon, ZTE’nin hayata geçirdiği ekrana gömülü ön kamerayla gelebilir. Bu cihaz hakkında söylebileceğimiz son detay ise S-Pen desteğinin yer alacağı…

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu