Xiaomi

Gürültü Azaltmayı Destekleyen Xiaomi Flipbuds Pro Kulaklık Duyuruldu

Xiaomi, son zamanların en iyi gürültü azaltmayı destekleyen kablosuz kulaklığını duyurdu.

Giderek daha fazla akıllı telefon 3,5 mm kulaklık jakını iptal ettikçe, iyi bir kablosuz kulaklık son derece önemli hale geliyor. Aynı zamanda, gürültü azaltmayı gerçekten destekleyen çok fazla kulaklık bulunmuyor. Xiaomi daha önce bir dizi kablosuz kulaklık ürününü piyasaya sürmeyi başarmış olsa da, kullanıcılar birkaç yıldır gerçek bir üst düzey amiral gemisi ürünü bekliyorlar. Bugün Xiaomi, Xiaomi FlipBuds Pro’yu resmi olarak piyasaya sürerek kaybedilen zamanı telafi etti. 799 yuan’a (124 $) mal oluyor. Ürün yarın 14 Mayıs’ta ön satışa çıkacak ve 21 Mayıs’ta tüm kanallarda satışa sunulacak.

S221e2c6c 4edc 418a 9d73 066d28514528

Güncel Xiaomi Haberleri için Telegram Kanalımıza Bekleriz

XİAOMİ FLİPBUDS PRO TEMEL ÖZELLİKLER

FlipBuds Pro, seramik benzeri bir tasarıma sahiptir. Tüm vücut, görsel olarak nemli ve yeşim taşı benzeri kıvrımlı çizgiler kullanır.

Aslında, gerçek yüksek kaliteli kulaklıklardan bahsediyoruz. FlipBuds Pro, gürültü azaltma kablosuz kulaklıkların en yüksek özelliği olan 40dB aktif gürültü azaltmayı destekler. Ortamdaki gürültüyü etkili bir şekilde izole edebilir.

Xiaomi tarafından daha önce piyasaya sürülen Air 2 Pro gürültü önleyici kulaklıklar, 35dB hibrit gürültü azaltmayı desteklemektedir. FlipBuds Pro, Air 2 Pro’dan açıkça daha iyi. Xiaomi Noise Canceling Headphone Pro’nun üst düzey pazar için tasarlanmış öncü bir ürün olduğunu söyleyebiliriz .

Ayrıca bu ürün, Qualcomm’un aptx Bluetooth bağlantısını destekler ve bu da daha düşük gecikme efektleri ve daha iyi bir ses kalitesi deneyimi sağlayabilir.

Aynı zamanda daha önce ortaya çıkan ekran görüntülerine göre FlipBuds Pro’nun gürültü azaltma için üç modu var. Ofis, günlük ve havacılık senaryoları için uygun olan üç seviye yüksek, orta ve düşük vardır. Xiaomi FlipBuds Pro, çevredeki ortamdan tam izolasyonu önlemek için AirPods Pro’nun iyi karşılanan şeffaf modunu da destekler.

Ayrıca şirket, FlipBuds Pro’nun çift cihazlı akıllı bağlantıyı da desteklediğini söyledi. Böylece akıllı telefonlar ve dizüstü bilgisayarlarla kolayca eşleştirilebilir ve isteğe bağlı olarak değiştirilebilir, bu da deneyimi daha akıllı hale getirir.

Xiaomi FlipBuds Pro ayrıca kulak tıkacı yerleştirme algılamasını da destekler. Kulaklık ayrıca, AAC ve SBC dahil olmak üzere farklı kodeklerin seçimini de destekler.

Eray Bektaş

Teknoloji meraklısı, genç bir editör. Bayılana kadar yemek onun felsefesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu