Huawei

HarmonyOS’lu Huawei Watch 3/Pro Canlı Sızdırıldı!

Önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmesi beklenen Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro, canlı görsellerle lansman öncesinde sızdırıldı.

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, 2 Haziran tarihinde kullanıcıların merakla beklediği ekosistemin lansmanını gerçekleştirecek. HarmonyOS işletim sistemini piyasaya sürecek olan üretici, akıllı telefonlardan tabletlere pek çok alanda yeni bir başlangıca imza atacak. HarmonyOS’a ek olarak şirket, aynı zamanda bir dizi yeni ürününü da piyasaya sürecek. Şimdi bunlardan biri olması beklenen Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro, lansman öncesinde kanlı canlı görüntüleriyle sızdırıldı.

Çin’in mikroblog sitesi olan Webio’da, Huawei’nin yeni akıllı saatlerinin gerçek görüntüsünü ortaya koyan fotoğraflar sızdırıldı. Şu anda sızıntıyı yapan kaynak resimleri kaldırdı ancak, takip eden kişiler çoktan ekran görüntüsü alarak bunu yaymayı başardılar.

İşte karşınızda Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Huawei, 2 Haziran tarihinde düzenleyeceği bir etkinlikte yeni ekosistemini ve akıllı saatlerini lanse edecek. Bu lansmanda karşımıza çıkacak Huawei Watch 3 serisinin canlı görselleri, aşağıda gördüğünüz gibi bazı kullanıcılar tarafından ortaya çıkarıldı.

Güncel bilgilere göre Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro, kandaki oksijeni tespit edebilecek ve kan basıncını izleyebilecek. Ek olarak; EKG, eSim kartlarını destekleyip, aynı zamanda bağımsız aramaları da sağlayabilen HarmonyOS işletim sistemiyle donatılacak. Öte yandan pil ömrü iyi bir seviyede olacak ve üçüncü taraf uygulamalar içinde desteğin daha da artması bekleniyor.

Resme dikkatli bakarsanız saatin üzerinde ”Powered by HarmonyOS” ibaresini göreceksiniz. Bu saat Huawei’nin yeni ekosistemiyle kutudan çıkacak ve; yuvarlak kadran, deri kayış ve kablosuz şarj gibi özelliklere sahip olacak. Bu bilgiler yukarıdaki resimlerde açıkça doğrulanıyor.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu