Akıllı TelefonlarHonor

Honor 50 / Huawei Nova 9 Görüldü! Göz Dolduran Kamera!

Bir süredir Honor 50 serisi üzerinde çalışan Honor'un Huawei Nova 9 ile de özdeşleşen telefon tasarımı bir kez daha gündemde!

Birkaç ay önce ABD-Huawei rekabetine paralel olarak satılan Honor, yeni telefonlarını Huawei’den bağımsız tanıtıyor. En azından ilk günlerde bağımsız tanıtıyordu. Sonraki süreçte Huawei’nin Ar-Ge ekibiyle çalışmalara yeniden başlayan Honor, bağlı olduğu eski şirketle benzer telefonlar tanıtmayı sürdürecek. Bugün ortaya çıkan görseller, Honor 50 mi? Yoksa Huawei Nova 9 mu? Cevaplanamazken, telefonun kamera kurulumu göz doldurdu.

Honor 50 a 768x554 1

Honor 50 veya Nova 9 Weibo’da Paylaşıldı

Weibo‘da paylaşım yapan @weiweilai isimli bir kullanıcı, bilgisayar ekranında Honor 50 olduğu düşünülen bir telefon görüntüsünü de bilerek veya bilmeyerek paylaştı. Görselde yalnızca telefonun arka tarafı görülüyor, bu görsel de serinin daha önceki sızıntısı ile uyuşuyor.

Buna ek olarak yine sızdırılan görsel, Huawei Nova 9‘un daha önceden sızdırılan tasarımı ile aynı. Bu durumda görselde yer alan telefonun Huawei bünyesinde mi? Yoksa Honor bünyesinde mi olacak? Bilinmiyor…

Görselde en az iki arka kamera ile geleceği görülen telefonun iddialı fotoğraflar çıkarabileceğini daha şimdiden tahmin edebiliyoruz. Öyle ki böylesine büyük sensörler ile kötü bir kamera performansı almak, boş kaleye gol atamamak ile eş değer. Hele ki işin içinde Huawei ve her ne kadar satılmış olsa da Honor olduğu zaman.

Honor 50 b 768x769 1

Bunun dışında iki cihaz halinde tanıtılacağını bildiğimiz Honor 50 serisi üst segment bir donanım ile gelecek. Bu telefonlardan Honor 50 Dimensity 1200‘den güç alırken Pro modelde Snapdragon 888‘i göreceğiz. Ayrıca standart sürüm Mayıs ayı içerisinde resmiyet kazanırken, Pro sürüm için Temmuz‘u bekleyeceğiz. Son olarak 8GB RAM, hızlı şarj destekli 4.000 mAh pil ve OLED ekran bu seride bizleri karşılayabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu