Güncel HaberlerHuawei

Honor Super Fast Power Bank Tanıtıldı! Bağımsız Honor, 12K’lık Power Bank

Huawei tarafından satılan Honor, bağımsız olarak tanıttığı ürünleri arttırıyor. İşte karşınızda Honor Super Fast Power Bank!

Geçtiğimiz günlerde Huabwei tarafından satılan ve bağımsızlığı eline alan Honor, Huawei’siz ilk modelini de geçen hafta duyurmuştu. Google ile de ilişkileri büyük ölçüde düzelten şirket, sadece telefon sektöründe değil; teknolojik aletler tarafında da elini güçlendirmek istiyor. Öyle ki bu sabah tanıtılan Honor Super Fast 12.000 mAh Power Bank her çeşit insana hitap edebilecek bir kapasiteyle geliyor; ancak alınabilirlik konusunda soru işaretleri de yok değil.

Honor Super Fast Power Bank 12000 featured 740x521 1

4.000 mAh kapasiteli bir telefonu üç kez şarj edebilecek olan Honor Super Fast, toplamda 12.000 mAh kapasiteye sahip. İki bağlantı noktasıyla birlikte gelen power bank (USB-A + Type-C) , iki yönlü şarj desteğiyle de cazip görünüyor; ancak bu cihazı farklı kılan başka bir detay var. Honor’un tanıttığı bu power bank telefonları 66W‘a kadar hızlı şarj edebiliyor. Bu da bir power bank için oldukça iddialı bir sayı.

Honor Super Fast Power Bank 12000 ports 550x229 1

Bunun dışında Power Delivery, Quick Charge, SCP ve FCP gibi birçok şarj protokolünü destekleyen Honor Super Fast Power Bank, kendi iç pazarı Çin’de satışa sunulmuş durumda. Henüz yeni satışa sunulduğundan 55 dolarlık bir fiyata sahip olan power bank, daha sonraki süreçte 62 dolardan satılacak. Bu da hızlı şarj için bu kadar para verilir mi? Sorusunun sorulmasına sebebiyet veriyor.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu