Akıllı TelefonlarHonor

Honor V40 Canlı Olarak Sızdırıldı! Mükemmel Tasarım

Huawei’nin eski şirketlerinden Honor, merakla beklenen V40’ı 22 Ocak tarihinde resmileştirecek. Şimdi ise Çinli kullanıcılar, lansman öncesinde Honor V40 modelinin canlı görüntülerini paylaşıyor…

Honor V40 kanlı canlı karşımızda

Bildiğiniz üzere Honor, geçtiğimiz haftalarda Huawei tarafından başkalarına satıldı. Bunun sebebini herkesin bildiğini düşünüyoruz. Zira ABD eski Başkanı Donald Trump’un yaptırımları, Huawei’nin Honor’u satmasına neden oldu. Ancak şirket yeni yuvasında da akıllı telefon üretimine devam ediyor ve Honor V40 ile hünerlerini sergilemeye hazırlanıyor. İşte 22 Ocak tarihinde tanıtılacak olan V40’ın kanlı canlı görüntüleri de karşımızda.

press rendery i esche bolshe zhivyh foto honor v40 do anonsa 6 resize press rendery i esche bolshe zhivyh foto honor v40 do anonsa 7 resize

Honor V40, daha önce Çin’deki bir e-ticaret sitesinde kataloglarıyla birlikte görülmüştü. Şimdi ise aynı telefon, kanlı canlı görüntüleriyle resmi bir mağazada sızdırılıyor. Geçmiş zamanlarda telefonun çeşitli renk seçeneklerini ve render görüntülerine denk gelme fırsatı bulmuştuk. Ancak açık konuşmak gerekirse bunlar, canlı görünümü kadar iyi bir his vermiyordu. Şimdi ise V40’ın tasarımı ve renklerini en detaylı hali ile görüyoruz ve lansman öncesinde son bilgilere kavuşuyoruz.

22 Ocak tarihinde tanıtılacak olan V40; 6.67 inç boyuta sahip AMOLED bir ekran ile gelecek. Bunun yanı sıra cihazın, Dimesity 1000+ yonga setinden güç alması bekleniyor. Aynı zamanda bir de 8/GB RAM ve 125/256GB’da depolama seçenekleri olacak.

Ön taraf ise, içerisinde çift selfie kamerasını barındıran delikler ile donatılacak. Genel olarak baktığımızda ise cihaz, Nova 8 Pro ile benzerlik gösterecek.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu