Akıllı TelefonlarHonor

Honor V40 Light Luxury Edition Görüldü! V40’a Kardeş Geliyor

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan V40'a kardeş geliyor. İşte karşınızda Honor V40 Light Luxury Edition...

Huawei’den ayrılan Honor, ABD yaptırımlarından kurtulduğu için keyfi bir hayli yerinde. Çinli firma hatırlarsınız geçtiğimiz aylarda bağımsız olarak ilk amiral gemisi Honor V40’ı piyasaya sürmüştü. Yakın zamanda Global pazarlara da geleceği iddia edilen bu telefon, artık Google uygulamalarını da destekleyecek ve tüm dünyada rahatlıkla kullanılabilecek. Ancak Honor buna alternatif olarak daha ucuz bir telefon daha geliştiriyor gibi. Zira yabancı kaynaklar bugün, Honor V40 Light Luxury Edition adlı bir telefonun varlığını ortaya çıkardılar.

Honor V40 Light Luxury Edition

Honor V40 Light Luxury Edition Geliyor

Direkt olarak canlı görüntüsü ile sızdırılan Honor V40 Light Luxury Edition, amiral gemisi Honor V40’ın özellik olarak biraz altında olacak. Ancak tasarım ve görünüş açısından ağabeyini aratmayacak.

Honor V40 Light Luxury Edition

Huawei Nova 8′ Benziyor

Yukarıda da gördüğünüz gibi Honor V40 Light Luxury Edition, oldukça hoş bir tasarıma sahip olacak. Tasarım olarak da aslında çok yabancı olmadığımız bir görünüşe yer veriliyor. Örneğin cihazın arka tarafı, genel anlamda Huawei Nova 8 ile benzerlik gösteriyor. Ancak fotoğrafa biraz daha yakından bakınca ufak tefek farklılıkların olduğu da gözlerden kaçmıyor. Örneğin Nova 8’e kıyasla arka kapaktaki malzeme yapısı ve flaşın konumu biraz daha farklı.

Honor V40 Light Luxury Edition

Teknik Özellikler

Özellik açısından Honor V40 Light Luxury Edition, 8GB RAM ile gelecek ve 128/256GB’da dahili depolama seçeneklerine sahip olacak. Söylentilere göre Honor V40’ın alt modeli olması beklenen bu telefon, MediaTek Dimensity 800U yonga setinden güç alacak. Aynı zamanda fiyatının da yaklaşık olarak 300 dolar civarlarında olması bekleniyor. Bu da amiral gemisi V40’a gücü yetmeyenler için en iyi alternatif olarak gösterilebilir.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu