HonorAkıllı Telefonlar

Honor X20 SE Kanlı Canlı Sızdırıldı: İşte Tasarımı Ve Özellikleri

Honor'un orta seviye modeli sürpriz şekilde canlı olarak sızdırıldı. İşte Honor X20 SE tasarımı ve özellikleri

Huawei’den ayrılarak bağımsızlaşan Honor, akıllı telefon pazarında varlığını iyiden iyiye hissettirmeye başladı. Özellikle Honor 50 serisiyle iyi bir ivme yakalayan üretici, görünüşe bakılırsa şimdi yeni bir orta seviye telefon üzerine çalışıyor. Honor X20 SE tanıtım öncesi kanlı canlı sızdırıldı.

Honor X20 SE; 6.6 inç ve 90Hz yenileme hızına sahip LCD ekran ile donatılacak. Bunun yanı sıra cihaz gücünü MediaTek’in Dimensity 700 işlemcisinden alacak.

Honor X20 SE orta seviye özelliklerle gelecek

Sızdırılan canlı görsellere ve diğer öne çıkan bilgilere göre Honor X20 SE; 90Hz yenileme hızına sahip LCD ekran ile gelecek.

İşlemci tarafında gücünü MediaTek Dimensity 700 yonga setinden alan bu cihaz, aynı zamanda 22.5W hızlı şarj desteğiyle gelecek.

Kamera özellikleri açısından Honor X20 SE’nin arkasında; 64 Megapiksel ana kamera olmak üzere üçlü lense yer verilecek.

Çinli kaynaklar tarafından paylaşılan canlı görsellere göre X20 SE, ortasında delikli tasarıma sahip ve ince çerçevelerle donatılan bir ekran ile gelecek. Cihazın diğer özellikleri ise ne yazık ki şu anda bilinmiyor. Ancak orta seviye bir model olarak gelmesi beklenen bu telefon, oldukça rekabetçi özelliklere sahip olacak.

Lansman olarak ise yine kesin bir tarih bilinmiyor. Ancak sızdırılan bu görseller, cihazın kısa sürede piyasaya sürüleceğini ortaya koyuyor.

 

Eren Çekin

Henüz küçük yaşlarında teknolojiye merak salan 20'li yaşlarında genç bir adam. Okurlarına, eğlendirirken bilgi verme potansiyeline sahip olan biri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu