HuaweiTeknoloji Haberleri

Huawei FreeBuds 4i Bluetooth Sertifikasını Aldı

Genelde akıllı telefon ve tablet gibi ürünleriyle karşımıza çıkan Huawei, giyilebilir teknolojilerde de adından söz ettirmeyi başardı. Akıllı saatten fitnes bileklerine kadar çeşitli ürünler geliştiren Çinli üretici, hiç şüphesiz kablosuz kulaklıklarıyla da iyi işler çıkarıyor. Geçtiğimiz yıl FreeBuds 3i ile rekabet eden şirket, şimdi de bunun üst modeli olan Huawei FreeBuds 4i modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Huawei FreeBuds 4i geliyor

Huawei’nin yeni kulaklığı FreeBuds 4i, Bluetooth 5.2 bağlantısını desteklediğini onaylayan Bluetooth SIG sertifikasından geçti. Aslında bu kulaklıkla yollarımız ilk defa kesişmiyor. Zira daha önce SGS Fimko sertifikasını da alan Buds 4i orada da USB-C tipi şarjıyla birlikte onaylanmıştı. Şimdi ise son düzlüğe yakın Bluetooth sertifikasını aldı ve lansmana bir adım daha yaklaştı.FreeBuds 4i

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığı olan FreeBuds 4i, şu anda piyasada bulunan FreeBusd 3i’nin halefi olarak karşımıza çıkacak. Eğer herhangi bir sorun çıkmaz ise bu kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliğine yer verilecek. USB-C tipi şarj desteği ile gelecek olan FreeBuds 4i, aynı zamanda Bluetooth 5.2 bağlantısıyla da kesintisiz bir deneyim sunacak.

FreeBuds 3i çok sevildi

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen FreeBuds 3i, şık görünüme sahip ergonomik bir tasarım ile gelmişti. 10mm’lik dinamik sürücü birimiyle donatılan bu kulaklıkta, birden fazla mikrofona yer veriliyor. Aynı zamanda Bluetooth 5.0 ile donatılan bu kulaklık aktif gürültü engelleme özelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyordu. Bakalım Huawei’nin bir sonraki kulaklığı bizlere neler sunacak? Bekleyip görelim.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu