Akıllı Telefonlar

Infinix Note 10 Pro Geekbench Testinde!

Hali hazırda ülkemizde de faaliyet gösteren ve Zero 8 serisiyle birçok kullanıcının dikkatini çeken Infinix, yeni Note 10 Pro modelini Geekbench’de karşımıza çıkardı. Pazara uygun fiyatlı telefonlar sunmayı hedefleyen; ancak bazı modellerinde donanımdan da feragat etmeyen üretici, çok tutulan ve ülkemizin en sevilen modellerine de güç veren MediaTek Helio G90T yongasını yeni modelinde de bulunduracak. Geekbench‘de ortaya çıkan Infinix Note 10 Pro MediaTek Helio G90T’den güç alacak.

Infinix Note 10 Pro Helio G90T’den Güç Alacak

gsmarena 001 2 1

realme 6 ve Redmi Note 8 Pro‘nun yanı sıra yine Infinix bünyesinde yer alan Zero 8i modeline de güç veren Helio G90T, Snapdragon 765G‘ye rakip olan orta-üst segment bir yonga. Oyun ve gündelik kullanımda belki de MediaTek’in en tutulan işlemcisi olan Helio G90T, şirkete olan ön yargıların kırılmasına da olanak sağladı. Şimdi de Infinix Note 10 Pro modelinde yer alacak olan yonga, telefonun dış pazarlarda ilgi görmesine olanak sağlayacak.

gsmarena 002 3

Geekbench testine gröe tek çekirdekte 433 puan, çok çekirdekte ise 1.125 puan alan Infinix Note 10 Pro, 8GB RAM ile birlikte gelecek. Android 11 ile kutudan çıkması muhtemel olan telefonun daha önceki sertifikaları 33W hızlı şarjı doğrularken, 256GB depolama da bu sertifikalarda yer aldı. Bunun dışında telefonun arka tarafında dört adet kamera yer alacağını söyleyebiliriz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu