Sosyal MedyaAkıllı Telefonlar

Instagram, Yüzleri Güldürecek Bir Yenilik Getiriyor!

Popüler sosyal medya uygulaması Instagram, herkesin belki de yıllardır beklediği özelliği piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Günümüzde sosyal medya mecraları vazgeçilmez bir hal almaya başladı. Özellikle pandemi döneminde insanlar sürekli olarak bu platformda vakit geçirirler. Sosyal medya şirketleri ise sürekli olarak uygulamaları güncelleyerek kullanıcı odaklı yeni özellikler sunar. İşte şimdi Instagram tüm yüzleri güldürecek yeni bir özellik üzerine çalışmaya başladı.

Instagram hesaplar arasında kolay takip işlevi sunacak

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri, hiç şüphesiz Instagram’dır. Hemen hemen herkesin yararlandığı bu platform, her geçen gün yeni bir özelliğe kavuşuyor ve kullanıcının işlerini kolaylaştırıyor. Birkaç gün önce masaüstü site için gönderi paylaşmayı test eden şirket, şimdi ise mobil cihazlara yönelik yararlı bir özelliği daha test etmeye başladı.

Yabancı kaynaklar tarafından ortaya çıkarılan resimlere göre kullanıcılar, yakında birden fazla hesap arasından birilerini kolayca takip edebilecek. Konuya biraz daha açıklık getirecek olursak bir kullanıcı, örneğin iki ya da daha fazla hesabı aynı anda yönetiyorsa birilerini takip etme işlemi oldukça zordur. Ancak yeni güncelleme sayesinde hangi hesapta olursanız olun, Instagram’ın sunduğu özellik sayesinde dilediğiniz hesabı kolayca seçebileceksiniz. Aşağıdaki resim bahsettiğimiz konuyu daha  detaylı olarak açıklıyor.

Instagram
Instagram, birden fazla hesap arasında takip işlemini kolaylaştıracak

Şu anda bu özellik test aşamasında. Ancak şirket birkaç hafta içinde beta testlerinde kullanıcıları yeni aracına kavuşturacaktır.

Peki sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda paylaşın.

Kaynak
Kaynak

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu