Apple

iPhone 13 serisinin kılıf kalıpları sızdırıldı: Tasarım doğrulandı

Eylül ayında piyasaya sürülmesi beklenen iPhone 13 serisi, tanıtım tarihine doğru yaklaşırken bu kez de kılıf şablonları ile sızdırıldı.

Apple’ın merakla beklenen iPhone 13 serisi hakkında sızıntılar durmaksızın devam ediyor. Her geçen gün farklı ayrıntısıyla gündeme gelen bu cihazlar, şimdi ise tanıtım tarihine yaklaşırken kılıf şablonları ile ortaya çıktı.

Eylül ayında duyurulması beklenen iPhone 13 serisinin tasarımı artık netleşti. Gerek söylentiler, gerek sızdırılan render ve görseller telefonların tasarımı hakkında hemen hemen tüm detayları gözler önüne serdi.

iPhone 13 serisinin metal kalıpları ortaya çıktı

Yaklaşmakta olan iPhone 13 serisinin aksesuarları için artık kollar sıvandı. Kılıf üretimi için çalışmalara başlayan şirketler, merakla beklenen bu telefonların tasarımını ortaya koyan metal şablonları sızdırdı.

iPhone 13 serisi

Çin’in sosyal ağ weibo’da ortaya çıkan bu resim, cihazların kasa kalıplarını ortaya koyuyor. Aynı zamanda burada kamera modülünün yapısını da gösteriyor.

Yukarıdaki resme göre iPhone 13 serisi yenilenmiş bir kamera modülü ile gelecek. Giriş seviyesi iPhone 13’ün kamera modülünde gözle görülür bir fark var. Apple, hem normal hem de mini modelde birbirine çapraz bakan çift lense yer verecek.

iPhone 13 Pro serisi ise fotoğrafta da görüldüğü üzere daha büyük bir modül ile gelecek. Cihazın hemen hemen yarısını çevreleyen bu modül, içerisinde geliştirilmiş özelliklere sahip lenslere ev sahipliği yapacak.

Tanıtım tarihine gelecek olursak Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone’ları, aksilik olmaması dahilinde Eylül ayında piyasaya sürülecek.

 

 

Eren Çekin

Henüz küçük yaşlarında teknolojiye merak salan 20'li yaşlarında genç bir adam. Okurlarına, eğlendirirken bilgi verme potansiyeline sahip olan biri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu