Akıllı TelefonlarXiaomi

Le Jun Müjdeyi Resmen Verdi! Bu yıl Mi Mix 4 ve Xiaomi Tabletler Kesin Geliyor

Bugün akşam yemeğinde bir konuşma gerçekleştireceğini söyleyen Le Jun, merakla beklenen Mi Mix 4'ün geleceğini resmen onayladı.

Xiaomi kullanıcılarının yıllardır beklediği Mi Mix 4 için müjde nihayet verildi. 2018 yılından beri yeni ”Mix” serisi amiral gemisi görmeyen kullanıcılar, bu sene yeni Mix 4 modeline resmen kavuşacak. Xiaomi bu sefer sessizliğini bozdu ve bu konuya nihayet açıklık getirdi.

Mi Mix 4 onaylandı

Biraz önce gerçekleştirdiği toplantının videosunu yayınlayan Xiaomi Başkanı Le Jun, Mi Mix 4 ve birkaç Xiaomi tabletin piyasaya sürüleceğini resmen açıkladı. Ek olarak şirketin yöneticilerinden bazı kişilerde Le  Jun’un bu açıklamasından sonra çeşitli paylaşımlar yaptılar.

Mi Mix 4

En son Mi Mix 3 modeliyle tanışmıştık

Hatırlarsınız Mix serisi bir telefonu en son, 25 Ekim 2018 yılında görmüştük. Mix Alpha’yı saymazsak eğer o zamanlar, Mix 3 modeliyle tanışmıştık. Şimdi ise aradan geçen uzun bir süreden sonra Xiaomi, dördüncü nesil Mix telefonunu piyasaya süreceğini onayladı. Aynı zamanda Çinli üretici, Mini tabletleriyle de kullanıcının karşısına çıkacak.

Geçtiğimiz aylarda Mix 4 ile ilgili bir takım sızıntıya denk gelmiştik. O zamanki sızıntıları göz önünde bulundurduğumuzda bu telefon, yeni yılın trendi olan Snapdragon 888 yonga setinden güç alacak. Öte yandan cihazda, üçüncü nesil ekran altı kamera teknolojisine yer verilmesi bekleniyor. Son zamanlarda üstün özellikli teknolojiye sahip konsept bir telefon tanıtan Xiaomi, muhtemelen o telefondaki bazı özellikleri yeni Mix modeline aktaracaktır.

En üst donanımlar ile gelen Mix serisi telefonlar, piyasadaki tüm telefonlardan tamamen bağımsız bir tasarım ile karşımıza çıktılar. Xiaomi kullanıcılarının da en sevdiği telefonlardan olan Mix serisi, nihayet önümüzdeki aylarda varlığını tekrardan sürdürmeye devam edecek.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu