LenovoAkıllı Telefonlar

Lenovo Legion 2 Pro İki Adet Fana Sahip Olacak

Çinli üreticilerden Lenovo ikinci oyuncu telefonu içini kolları sıvadı. Yeni Lenovo Legion 2 Pro çift fanlı soğutma sistemine sahip olacak!

Hali hazırda oyuncu telefonu sektörünün iddialı şirketlerinden birisi olan Lenovo, yeni modelini ufak ufak netleştiriyor. Nubia, Razer, Black Shark ve Asus gibi dişli rakiplerin bulunduğu sektöre 2020 yılının Temmuz ayında giren Lenovo, ilk modeli Legion Pro olarak tanıtmıştı. Şimdi ise ikinci model üzerinde çalışan şirket yavaş yavaş detayları netleştiriyor. Peki Lenovo oyuncu telefonu neler sunacak?

Lenovo Legion 2 Pro Çok Daha Az Isınacak

Tahmin edebileceğini gibi üst düzey özellikler ile tanıtılacak olan Lenovo Legion 2 Pro, pazardaki en güçlü yongalardan biri olan Snapdragon 888‘den güç alacak. Bir önceki model yine döneminin en iyilerinden olan Snapdragon 865+ ile karşımıza çıkmıştı. Bunun dışında şirket tarafından Legion 2 Pro ile ilgili paylaşılan ilk görüntü telefonun soğutma sistemine dikkat çekiyor.

Lenovo 2

Görüntülere göre yeni Lenovo Legion 2 Pro çift fanlı soğutma sistemine sahip olacak. Bu da onu rakiplerine göre daha soğuk tutacak. Yani bir adım öne geçirecek. 14 farklı sıcaklık sensörü ile birlikte gelen telefonun çift fanlı soğutma sistemi muhtemelen TSI Frost Blade olarak karşımıza çıkacak.

Ek olarak 16GB LPDDR5X RAM, en az 144Hz tarama hızına sahip AMOLED ekran ve 5.000 mAh pili yeni oyuncu telefonunda bekleyebiliriz. Tabi bir de, az önce söylediğimiz gibi 5nm üretim sürecine sahip sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 888‘i…

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu