Akıllı TelefonlarLenovo

Lenovo Legion 2 Pro Ne Zaman Tanıtılacak? İşte Cevabı

Oyuncu telefonu pazarına geçen yıl giriş yapan Lenovo, yeni modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Lenovo Legion 2 Pro şu tarihte geliyor:

Yıla hızlı başlayan oyuncu telefonu üreticileri birbiri ardına yeni modellerini tanıtıyor. Bu yıl ilk olarak Nubia‘nın cihaz kazandırdığı sektör, Asus‘un 18GB‘a ulaşan RAM kapasiteli ROG Phone 5 serisiyle ağızları açık bırakmıştı. Dün tanıtılan Black Shark 4 serisi de üst seviye özellikler vaat ederken oyuncu telefonu sektörünün genç ismi Lenovo yeni modelini yavaş yavaş tanıtmaya hazırlanıyor. Lenovo Legion 2 Pro 8 Nisan‘da tanıtılacak!

gsmarena 001 19

Lenovo Legion 2 Pro 8 Nisan Tarihinde Tanıtılacak

Özellikle kamerayı ve şarj portunu Legion modelinde alışılagelmişin dışında bir yere konumlandıran Lenovo, diğer firmalara göre daha inovatif davranmıştı. Bir süredir de yeni Legion 2 Pro üzerinde çalışan üretici, telefonu tanıtacağı tarihi Weibo‘da açıkladı. Rakiplerine göre bir tık daha geç tanıtılacak olan yeni Lenovo, üst düzey özellikler ile pazarın yeni gözdelerinden olabilir.

Tahmin edebileceğiniz gibi 5nm üretim sürecine sahip sekiz çekirdekli Snapdragon 888‘den güç alacak olan Lenovo Legion 2 Pro, çift şarj portuna sahip olacak. Bunlardan biri klasikleşmiş tarzda, yani telefonun alt tarafında olurken; ikincisi yan tarafa konumlandırılacak. Bu sayede kullanıcılar daha rahat bir oyun deneyimi yaşayacak.

lenovo legion phone 120321 1068x793 1

Ayrıca daha önceki Legion modeli gibi arka kameraları orta tarafta boy gösterecek. Arka taraftaki kameraların sayısı ise daha önceki model gibi “2” olacak. Bunların dışında 110W hızlı şarj desteğini, iki fiziksel fanı ve fiziksel tetikleri bu modelde bekleyebiliriz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu