AppleTeknoloji Haberleri

Merakla Beklenen AirPods 3 Hakkında Üzen Gelişme

Bu ay gerçekleşecek bahar etkinliğinde tanıtılması beklenen AirPods 3, ortaya çıkan haberlere göre bir başka zamana kalacak...

Apple, bu ayın sonlarına doğru yeni ürünlerini duyuracağı bir bahar etkinliği düzenleyecek. 26 Mart olarak gerçekleşeceği iddia edilen bu etkinlikte şirket, yeni nesil iPad serisi, AirPods 3 kablosuz kulaklık ve akıllı televizyon gibi bir dizi ürünlerini tanıtacaktı. Ancak bugün ortaya çıkan bir habere göre kablosuz kulaklıklar bu etkinlikte atlanabilir.

AirPods 3 Bahar Etkinliğini Kaçırabilir

Tanınmış Apple analistlerinden biri olan Ming-Chi Kuo, AirPods 3 kablosuz kulaklığın üçüncü çeyrekte seri üretime geçeceğini gösteren bir rapor yayınladı. Ming-Chi Kuo’nun yayınlamış olduğu bu rapor, sizlerin de anlayacağı üzere yeni kablosuz kulaklıkların bu ay tanıtılmayacağını ortaya koyuyor. Bu da bahar etkinliğinde yeni bir AirPods görmeyeceğimiz anlamını taşıyor.

AirPods 3

AirPods 3 hakkında pek çok detayı daha önce sizlerle paylaşmıştık. Hatta bununla beraber sızdırılan canlı görselleri de yine gözler önüne serdik. İşte tüm bu sızıntılara göre Apple’ın yeni nesil kablosuz kulaklığı, temelde büyük değişikliklere uğrayacak. Zira önceki nesle göre kıyasladığımızda daha zengin özelliklere ve daha küçük bir yapılandırmaya yer verilecek.

Aktif Gürültü Engelleme İle Bambaşka

Sadece tasarımda değişiklik olmayacak. Aynı zamanda aktif gürültü engelleme özelliğini de bu kulaklık ile birlikte göreceğiz. Apple, yeni nesil AirPods’un da aktif gürültü engelleme özelliğine yer vererek çevredeki seslerin önüne geçecek. Hatta bu özellik, kulaklığın tasarımının kısa olmasından dolayı AirPods Pro’dan çok daha etkili olacak.

Bakalım ABD’li üretici yeni nesil kulaklığını hangi tarihte tanıtacak? Bekleyip görelim…

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu