Teknoloji HaberleriXiaomi

MIUI 12.5 ”Weather” Duvar Kağıdını Android Cihazlarınıza Yükleyin (Link)

Xiaomi'nin MIUI 12.5 arayüzüne eklediği ''Weather'' duvar kağıdını cihazlarınıza indirin, kolayca da yükleyin.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, MIUI 12.5 beta sürümüne yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Özellikle görsel açıdan büyük değişiklikler sunan şirket, getirdiği canlı duvar kağıtlarıyla da telefonlarımızı renklendiriyor. Bildiğiniz üzere MIUI 12 ile birlikte ”Süper Duvar Kağıtları” olarak adlandırılan bir dizi yeni duvar kağıtlarına kavuşmuştuk. Daha sonra ise şirket, çeşitli güncellemeleriyle bu duvar kağıtlarını da çoğalttı. Hatırlarsınız MIUI 12.5 beta sürümünde, iki yeni duvar kağıdı daha gelmişti. Şimdi ise şirket bunlara da bir yenisini ekliyor.

MIUI 12.5

 

MIUI 12.5 yeni duvar kağıdına kavuştu

Geçtiğimiz günlerde MIUI 12.5 beta sürümüne eklenen ”Weather” duvar kağıdı uygulaması, havanın durumunu anlık olarak ana sayfanıza animasyonlarla birlikte yansıtma özelliği ile ön plana çıkıyor. Sizlerde birazdan aşağıda göstereceğimiz yöntemler ile, Xiaomi’nin bu yeni duvar kağıdı uygulamasını indirebilir ve cihazlarınıza uyarlayabilirsiniz. Hadi gelin başlayalım;

  • Öncelikle BURAYA tıklayarak Weather duvar kağıdı uygulamasını APK olarak indirin ve cihazlarınıza kurun.
  • Daha sonra desteklenen modellerde bu yeni duvar kağıdı, otomatik olarak diğer canlı duvar kağıtları ile aynı olan kategoride yer alacaktır. Ancak desteklenmeyen modellerde bu duvar kağıdı gözükmüyor. İşte bunun içinde aşağıda göstereceğimiz yöntemi uygulayınız,
  • Google Play Store üzerinde ”Duvar Kağıtları” adlı uygulamayı indirin. Bu uygulama, yeni hava durumu duvar kağıdını uygulamamız için zorunlu bir araçtır.
  • Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapın ve en alt kısma gelin,
  • Ardından uygulamanın en altında yer alan ”animasyonlu duvar kağıdı bölümüne girin. Burada, kurmuş olduğunuz ”Weather” adlı duvar kağıdını zaten göreceksiniz. Üzerine tıklayarak hem kilit ekranı, hem de ana sayfanıza ayarlayabilirsiniz.

MIUI 12.5

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu