AppleAkıllı Telefonlar

Mor Renkli iPhone 12 Duvar Kağıdı Çıktı! İşte İndirme Linki

Dün akşam düzenlenen etkinlikte Apple, yeni tablet ve bilgisayar gibi ürünlerini tanıttı. Bunun yanı sıra şirket, iOS 14.5 çıkış tarihini duyurdu ve iPhone 12 serisine de mor renkli bir model ekledi.

iPhone 12 serisine getirilen yeni mor renkli model, tanıtımından hemen sonra stok duvar kağıtlarıyla sızdırıldı. Sizlerde bu duvar kağıdını aşağıda vereceğimiz linkten indirerek, telefon ya da tabletlerinize uygulayabilirsiniz.

iPhone 12 mor renkli duvar kağıdını indirin

Öncelikle bu telefonun ne zaman satışa sunulacağından bahsedelim. ABD’li şirketin bahar ayı yaklaşırken duyurusunu yaptığı yeni iPhone’u, bu ayın sonlarında satışa çıkacak. Yani bir hafta içerisinde Apple, yurtdışından başlamak üzere yavaş yavaş bu telefonu kullanıcılarıyla buluşturacak.

Şu anda pek çok kişi yeni iPhone’ları maliyetinden dolayı deneyimleyemiyor. Ancak mor renkli iPhone’un duvar kağıdını indirerek cihazlarınıza yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

iPhone 12
iPhone 12 mor duvar kağıtları

Yukarıda da gördüğünüz üzere mor renge sahip olan bu telefon, aynı zamanda dış görünüşünü içeriye de yansıtıyor. Sizlerde Apple’ın mor renkli telefonu için sunduğu duvar kağıdını cihazlarınıza indirmek için BURAYA tıklayın.

iPhone 12

Apple yetkililerinden Greg Joswick, dün akşam gerçekleşen etkinlik sonrası yeni renkli iPhone hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Öncelikle iPhone 12’nin dünyanın en popüler telefonu olduğunu dile getiren Greg, mor renkli modelinde bu popülerliği devam ettireceğini belirtti. ”Cihazın rengi bahar ayını temsil ederken, aynı zamanda parlak görünümüyle de yazın trendi haline gelecektir” diyen Greg Joswick, güçlü donanımlı iPhone’un kesinlikle bu renkle daha iyi olacağını söyledi.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu