Akıllı TelefonlarMotorola

Moto G50’nin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Lenovo bünyesindeki Motorola yeni Moto G50 modelini netleştiriyor. Telefon 3C ve TENAA'nın ardından render görüntüleriyle karşımızda!

Son zamanlarda eskisinden daha aktif bir çalışma yürüten ve yeni modellerini pazara kazandıran Motorola, orta segment ürün yelpazesini genişletiyor. Daha dün TENAA listesinde tasarımsal olarak boy gösteren Moto G50 modelini netleştirmeyi sürdüren üretici, şimdi de telefonun render görüntüleriyle gündemde. Sızdırılan görüntüler, Moto G50’nin tasarımının TENAA’daki ile uyuştuğunu gözler önüne serdi.

Moto G50 3C Sertifikasını da Almıştı

Bu ayın başında 3C sertifikasını XT2137-2 model numarasıyla alan Motorola Moto G50, şarj tarafında çoktan netleşmişti. Bugün ortaya çıkan render görüntüleriyse orta segment için alışılagelmiş tasarım hatlarına sahip bir modelin yakın zamanda şafakta belireceğini hepimize göstermiş oldu.

gsmarena 002 14

Sol üst köşede yer alan kamera kurulumu üç adet kameraya ev sahipliği yaparken çift tonlu led flaş ve “48MP QUAD PIXEL” ibaresini de üzerinde bulunduruyor. Bu durum telefonun ana kamerasının çözünürlüğünü bilmemize olanak sağlıyor. Ayrıca 3C sertifikasında ortaya çıkan bilgiler telefonun 10W şarj destekli 5.000 mAh pil ile geleceğini çoktan doğrulamıştı.

Bunların dışında arka tarafa parmak izi sensörü koymaktan vazgeçmeyen Motorola, Moto G50 modelinde de geleneğini bozmayacak. Telefon, yan tarafa konumlandırılmış parmak izi sensörü yerine arka tarafa konumlandırılmış ve üzerine Motorola logosu yerleştirilmiş bir sensör ile gelecek.

Ön tarafa geldiğimizde ise damla çentikli bir yapının bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Son olarak Moto G50’nin çerçeveleri ince sayılmayacak kalınlıkta ve çene tarafı kalın durmakta.

gsmarena 003 8

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu