Akıllı TelefonlarMotorola

Motorola Ibiza Geekbench Testinde Yer Aldı

Geçtiğimiz günlerde Snadpragon 870‘den güç alan Edge S modelini başarılı bir fiyat ile satışa sunan ve 10.000‘lik stoğu 2 dakikada bitiren Motorola, şimdi de giriş segment bir modeli tanıtmaya hazırlanıyor. 5G teknolojisini herkes açısından kullanılabilir kılmak isteyen üreticiler listesine adını yazdıracak gibi gözüken Motorola, Vivo ve OPPO‘nun ardından Snapdragon 480 ile güç alan üçüncü telefonu “Motorola Ibiza” model adıyla Geekbench testlerine dahil etti.

Motorola Ibiza Snapdragon 480 ile Gelecek

Geekbench testine XT2137-2 sürüm numarasıyla dahil olan Motorola Ibiza, gücünü Qualcomm üretimi 5G destekli giriş segment Snapdragon 480‘den alıyor. Bu yonga daha öncesinde Vivo Y31 ve OPPO A93 modellerinde de yer alırken, 6GB RAM telefonda yer alacak. Yazılım tarafı ise Android 11 ile desteklenecek.

gsmarena 003 1

Geekbench 4 testlerine geçtiğimizde ise şaşırtıcı olmayan sonuçlarla karşılaşıyoruz. Ibıza tek çekirdekte 2466 puan alırken, çok çekirdekte 6223 puan elde ediyor. Bu skorların Geekbench 4’de elde edildiğini ve Geekbench 5’deki skorlar ile karıştırılmaması gerektiğini söyleyelim. Bunların dışında da Ibıza hakkında herhangi bir bilgiye sahip değiliz.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu