Akıllı Telefonlarrealme

Narzo 30A ve Narzo 30 Pro Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir afişte teknik detayları görülen Narzo 30A ve Narzo 30 Pro beraberinde Buds Air 2 modelini de getirerek tanıtılacak. realme tarafından yapılan paylaşımda lansman tarihi belli olan telefonlar ve yeni kulaklık, Twitter, Facebook ve YouTube‘dan yapılacak canlı yayınlarda kullanıcıların beğenisine sunulacak. Peki yeni Narzo 30 Pro ve Narzo 30A’nın özellikleri ne olacak? Buds Air 2 hakkında bilgimiz var mı?

Narzo 30 Pro ve Narzo 30A 24 Şubat’ta Geliyor

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan afişe göre iki cihaz halinde karşımıza çıkacak olan Narzo 30 serisi, daha öncesinde tanıtılan realme modellerine fazlasıyla benzeyecek. Hatta daha önceki haberlerimizde de söylediğimiz gibi şirket bu modellerde “aynı cihaz, farklı isim, farklı pazar” politikasını benimseyecek. Kaynakların belirttiklerine göre MediaTek Dimensity 800U‘dan güç alacak olan Narzo 30 Pro realme 7 5G ile, Dimensity 720‘den güç alacak olan Narzo 30A ise realme Q2i ile neredeyse aynı olacak. Yalnızca pazar ve isim tarafında farklılık yaşanacak.

gsmarena 002 1 1

Bunların dışında telefonlar uygun fiyatlı Narzo serisinin 5G destekleyen ilk modelleri olacak. Bu da önümüzdeki dönemlerde 5G’nin daha ulaşılabilir olmasını ve her segmente hitap etmesini en azından realme cephesinden sağlayacak. Buds Air 2 hakkındaysa net bilgiler elimizde yer almamakta.

Şirket tarafından yapılan paylaşıma göre realme Narzo 30 serisi Buds Air 2 ile birlikte 24 Şubat tarihinde Türkiye Saati İle 10.00‘da tanıtılacak.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu