Akıllı Telefonlar

Okan Güleş Kimdir? Nerede Doğdu ve Ne İş Yapıyor

Sosyal medya ve teknoloji dünyasında sıkça adı duyulan Okan Güleş kimdir? Ne zaman doğdu ve nerede yaşıyor?

1999 doğumlu olan Okan Güleş, Adana/Çukurova Üniversitesinde okuyor. İlk olarak futbola hevesli olan Okan, daha sonra bir anda kendini teknoloji sitelerinde buldu. Kariyerine Teknoburada.net sitesinde başlayan Okan Güleş, ardından Teknoixir.net sitesini kurdu. Burada aktif olarak editörlük yapan Okan’ın yolu, son olarak da Shiftdelete.Net sitesiyle kesişti.

Okan Güleş Kimdir?

Aynı anda Shifdelet.Net ve Teknoixir.net sitelerinde editörlük yapan Okan , kariyerine şu an buradaki sitelerle devam ediyor. Bununla birlikte MediaTrend sitesinde de yarım zamanlı olarak içerik giriyor.

Okan Güleş
Okan

Dizi Alanında da yer aldı

Futbol, yazılım, editörlük ve pek çok alanda faaliyet gösteren Okan , aynı zamanda Blutv adlı platformda da bir dizide yer aldı. Sokağın Çocukları dizisinde oynayan Okan, burada yaklaşık iki yıl rol aldı. Projenin tamamlanması sonucunda da tekrardan kendi işine döndü.

Hayatında her zaman daha iyi yerlere ulaşmak isteyen Okan, kariyerinde en iyi noktaya gelmek için emeklerinden vazgeçmeyecek. Hatta bu yolda bugüne kadar kazandıklarının daha fazlası için de uğraşmaya devam edecek.

Okan Güleş Sosyal Medya Hesapları

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu