Akıllı TelefonlarOnePlus

OnePlus 9 Serisi Ön Siparişlerde 2 Milyonu Aşmayı Başardı

Bugün Çin'de ön siparişe açılan OnePlus 9 serisi, kısa süre içinde 2 milyonu aşmayı başardı.

Merakla beklenen OnePlus 9 serisi, henüz daha piyasaya sürülmeden ortalığı kasıp kavurmayı başardı. 24 Mart tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan bu telefonlar, artık sayılı günler sonra sahiplerine kavuşmaya başlayacak. Ancak görünüşe bakılırsa yeni OnePlus amiral gemileri, akıllı telefon pazarında adından çok söz ettirecek. Zira bugün ön siparişe açılan bu telefonlar, yeni bir rekor kırarak ayak seslerini hissettirmeye başladı.

OnePlus 9 Serisi Rekor Kırdı

Çinli teknoloji devi OnePlus, 19 Mart tarihinde yeni amiral gemilerini ön siparişe açacağını duyurmuştu. Bu duyurudan kısa bir süre sonra ise firma, vaat ettiği gibi OnePlus 9 serisini ön siparişe açarak satışa çıkardı. Ancak bu kadar ilgili duyulacağını şirket de beklemiyordu. Çünkü yeni OnePlus amiral gemileri, bir günden daha kısa sürede 2 milyonu aşmayı başardı.

OnePlus 9 Serisi

Yukarıdaki veriler OnePlus’ın resmi hesabından paylaşıldı. Bu istatistikler; Huantai Mall, JD.com, Tmall, Suning.com ve diğer online satış kanallarındaki toplam rakamları gösteriyor.

OnePlus 9 ve 9 Pro’nun Özellikleri

Kısaca hatırlatma yapacak olursak OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro, görünüm ve tasarım açısından bambaşka bir telefon olarak gelecek. Eski modellere nispeten daha iyi bir hal alan bu telefonlar, teknik özellikleriyle de piyasaya damga vuracak.

Gücünü Snapdragon 888 yonga setinden alan bu telefonlar, aynı zamanda bellek konusunda da büyük yükseltmelere ev sahipliği yapacak. LPDRR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile desteklenecek olan OnePlus 9 serisi, performans konusunda taktire şayan bir başarı sergileyecek.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu