Akıllı TelefonlarOnePlus

OnePlus 9 Serisinin Fiyatı Lansman Öncesinde Sızdırıldı

Yarın tanıtımı gerçekleştirilecek olan OnePlus 9 serisi, tanıtıma bir günden az kala fiyatıyla birlikte sızdırıldı. İşte detaylar;

OnePlus, yarın gerçekleştireceği etkinlik ile yeni OnePlus 9 serisi telefonlarını tanıtacak. Cihazlar için beklenen özellikleri önceki haberlerimizde sizlerle paylaştık. Ancak bugün ortaya çıkan sızıntı, tamamen fiyatları gösteriyor ve kesinlikle çoğunlukta öncelik olarak bu rakamları merak ediyordur.

OnePlus 9 Serisi Fiyatları Sızdırıldı

Lansmana bir gün kala OnePlus 9 serisi, Hindistan’daki fiyat listesiyle sızdırıldı. Abhishek Yadav adlı kişi tarafından ifşa edilen bu bilgiler, cihazların tüm depolama seçenekleri ve fiyatlarını ortaya koymakta. Bu kapsamda OnePlus’ın yeni canavarları; OnePlus 9/Pro/9R olarak gelecek ve 690/890/553 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Ayrıca bahsi geçen bu telefonlar, en az 8/128GB depolama seçenekleriyle kullanıcı karşısına geçecek.

OnePlus 9 serisi
                                                                OnePlus 9 serisi fiyat

OnePlus 9 ve 9 Pro’nun fiyatı 690 ve 890 dolarlık bir etikette olacak. Daha ucuz olan OnePlus 9R modeli ise; 8/128 ve 12/256GB depolama seçenekleriyle satışa sunulacak. Bunlardan 8/128’in fiyatı 553 dolarlık fiyat etiketiyle gelirken, 12/256GB’lık versiyon ise 610 dolarlık fiyat etiketiyle gelecek.

OnePlus 9R Hindistan’a Özgü Olabilir

91Mobiles adlı kaynak, bütçe dostu OnePlus 9R modelinin yalnızca Hindistan pazarına geleceğini iddia ediyor. Bununla birlikte kullanıcılar; Karbon siyahı ve Göl Mavisi renkleri arasında seçimler yapabilecekler.

OnePlus 9 serisi

Son olarak Çinli teknoloji devi OnePlus, ilk akıllı saati olan OnePlus Smart Watch’ı da yarın duyuracak. Merakla beklenen bu saatin fiyatı da 150 euro fiyat etiketinde olacak.

Bakalım OnePlus, yarın tanıtacağı ürünler ile sektöre damga vurabilecek mi? Bekleyip görelim.

Okan Güleş

Çukurova Üniversitesinde okuyup, teknolojiye ve yazılıma merak salan maceracı bir editör.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu